14 грудня вшановуємо учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. День встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. Цього дня вшановуємо  мужніх, героїчних та самовідданих людей, багато з яких заплатили за це власним життями і здоров’ям, вшановуємо тих, кому вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення. Це день  ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців та про наслідки страшної техногенної аварії, які не дають і не даватимуть спокою людству ще багато років. У 2021 році  35-ті роковини від дня однієї з  найбільших катастроф техногенного характеру в історії людства, дня, який назавжди змінив долі тисяч людей.

У службі зайнятості запроваджують нову модель надання послуг

Задля покращання сервісного обслуговування шукачів роботи і роботодавців службу зайнятості модернізують. Наступного року в її діяльності очікується чимало змін. Про те, які новації буде впроваджено та як зміниться робота фахівців служби зайнятості, йшлося на дводенному семінарі-навчанні, що проходив 7-8 грудня в Чернігівському обласному центрі зайнятості. Навчання проводили начальник управління надання послуг населенню Департаменту реалізації політики зайнятості Державного центру зайнятості Інна Бондіні та заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець.

З Днем Андрія Первозванного!

Сердечно вітаємо усіх віруючих з православним святом Андрія Первозванного. Нехай Святий Андрій пошле Вам багато сил, віру в себе та удачу! Бажаємо, щоб цей день був наповнений лише добром! Миру в душі Вам, гармонії та вічного відчуття щастя!

Відбулося  засідання Координаційної ради

Відбулося засідання Координаційної ради

10 грудня 2021 року  відбулося друге засідання Координаційної ради з питань гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому за ознакою статті, протидії торгівлі людьми, профілактики соціально-небезпечних хвороб та формуванню здорового способу життя Сухополов’янської сільської ради.

10 грудня – Міжнародний день прав людини

Сьогодні, 10 грудня, увесь світ та Україна відзначають Міжнародний день прав людини. Після Другої світової війни, після концтаборів, голокосту, 50 мільйонних жертв – людство зафіксувало базові права людини: на життя, на свободу, на рівність в Загальній декларації прав людини, ухваленій генеральною Асамблеєю ООН 10 грудня 1948 року.

Відбулося   засідання виконавчого комітету сільської ради

Відбулося засідання виконавчого комітету сільської ради

09 грудня  відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  12 питань. Першочергово члени виконавчого комітету схвалили проєкт бюджету Сухополов`янської сільської територіальної громади на 2022 рік, заслухавши доповідь начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко, яка детально ознайомила присутніх з проєктом бюджету, зупинившись на основних його складових. Надалі  проєкт  бюджету, схвалений на засіданні виконкому, буде  внесений  на затвердження  сесії сільської ради.

Вшанування пам’яті загиблого Героя Віктора Лавренчука

Сьогодні  роковини з дня загибелі старшого солдата Віктора Івановича Лавренчука  із с.Рудівка (Рудівський старостинський округ), який загинув під час артилерійського обстрілу у районі с.Піски (Донецький аеропорт) на Сході України, виконуючи військовий обов’язок по захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України  8 грудня 2014 року в с.Піски (Ясинуватський район, Донецька область). Віктор Лавренчук  нагороджений відповідно до  Указу Президента України №2702015 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та  нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).