ЗАЯВА СБУ ЩОДО ПРОЯВІВ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ В ІНФОРМАЦІЙНОМУ ПРОСТОРІ

Сьогодні вітчизняний інформаційний простір зазнає безпрецедентного впливу. Україна зіткнулася зі спробами системного нагнітання паніки, поширенням фейкової інформації та викривленням реального стану речей. Усе це в комплексі – ніщо інше, як чергова потужна хвиля гібридної війни.

Відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

15 лютого відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На розгляд виконкому вносилося  20  питань.

Вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня 33 роки тому відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.  З 1979 року до 1989 тривала війна в Афганістані, яка була  однією з трагічних сторінок нашої історії,  не забудеться ніколи, не зітреться з пам’яті тих, хто пройшов той пекельний шлях.

Зустріч у с. Заїзд!

11 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями Заїздського старостинського округу за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив ПП Юрій Трепаченко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про виконання Прогрмами соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, соціальних питань округу громади, освоєння коштів інтернет-субвенції, планів щодо проведення ремонту ЗОШ. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: сплата податків відповідно до Закону України 5600, будівництво 700 метрів дороги, реконструкції котельні ЗОШ, заміна електропроводки, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Заїздського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.

Фонд профінансував щомісячні страхові виплати за січень у повному обсязі

Фонд соціального страхування України сьогодні, 14 лютого, завершив фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за січень. Кошти перераховано вчасно та в повному обсязі для 195 тисяч осіб. Виплати таких допомог здійснюються у наступному місяці за попередній.

Зловживати статусом безробітного не варто

Про це попереджають у службі зайнятості. Бо серед офіційно зареєстрованих безробітних є такі, які намагаються «всидіти на двох стільцях», а саме: перебувати у статусі безробітного, отримуючи допомогу по безробіттю, та паралельно мати інший дохід. Такі дії обертаються несприятливими наслідками, передусім, для самих безробітних. А незаконно отримані кошти рано чи пізно доведеться повертати.

РУСЛАН СТРІЛЕЦЬ: УРЯДОМ ВСТАНОВЛЕНО МІНІМАЛЬНІ ЦІНИ НА ВЕЛИКІ ПАКЕТИ, НА ПАКЕТИ «МАЄЧКИ» ТАКЕ РЕГУЛЮВАННЯ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ

З початку лютого набрала чинності постанова Уряду «Про встановлення мінімальних роздрібних цін на пластикові пакети». Визначені мінімальні ціни, нижчі за ринкові.

Увага! Відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Піддубівського округу

Шановні мешканці Піддубівського старостинського округу, 28 лютого 2022 року о 13.00  годині у приміщенні Піддубівського старостинського округу Сухополов’янської сільської ради відбудеться відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського з населенням Піддубівського округу.