Механізм отримання допомоги від Фонду за е-лікарняним

Понад 3 мільйони українців були на оплачуваному Фондом соціального страхування України лікарняному упродовж минулого року. ФССУ профінансував для них більше 5 мільйонів листків непрацездатності, які їх роботодавці опрацювали, розрахували та подали до Фонду на оплату.

«Нетипові» пропозиції роботи на Чернігівщині: ТОП-5 вакансій

Шукаєте роботу? Серед наявних в базі вакансій державної служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. База вакансій оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 15 лютого 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження  сільського голови від  10 лютого  2022 року № 19 «Про   проведення  засідання   виконавчого   комітету Сухополов`янської сільської ради»  15 лютого  2022 року о 09.00  в сесійній залі Прилуцької районної ради за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220  відбудеться засідання виконавчого комітету  сільської ради.

Зустріч у с. Переволочна!

09 лютого у Переволочнянському будинку культури відбулася відкрита зустріч із жителями с. Переволочна за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Переволочнянського старостинського округу Ольга Сметанник. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив керівник відділу соціальної політики СТОВ "Дружба-Нова" Олег Власенко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про забезпечення громадою у подальшому надання первинної медичної допомоги населенню, виконання цільових програм на території громади у 2021 році, прийняття у комунальну власність майна, освоєння коштів інтернет-субвенції, подякував за плідну співпрацю СТОВ "Дружба-Нова" у вирішенні важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: ремонт мостів, забезпечення вивезення твердих побутових відходів, оформлення дозволу на спецводокористування, демонтаж стовпів електромереж, тощо. Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Переволочної обов'язково будуть повідомлені.

Зустріч у с. Охіньки!

09 лютого у Охіньківській ЗОШ відбулася відкрита зустріч із жителями с. Охіньки за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітував староста Охіньківського старостинського округу Володимир Маснуха. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив керівник відділу соціальної політики СТОВ "Дружба-Нова" Олег Власенко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про терміни завершення програми "Велике будівництво" на території с. Охіньки, виконання цільових програм на території громади у 2021 році, випилювання аварійних дерев на кладовищі, освоєння коштів інтернет-субвенції, планів щодо проведення ремонту ЗОШ, утворення Ландшафтного заказника, подякував за плідну співпрацю СТОВ "Дружба-Нова", СТОВ "Батьківщина" у вирішенні важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: встановлення дорожніх знаків "Перегін худоби" у межах с. Охіньки, грейдерування та підсипка вулиць, проведення вуличного освітлення, забезпечення вивезення твердих побутових відходів, оформлення дозволу на спецводокористування, збільшення розміру орендної плати за використання земельних паїв, тощо. Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі села Охіньки обов'язково будуть повідомлені.

Послуги для аграріїв на Гіді з держпослуг

Плануєте зайнятись сільськогосподарською діяльністю? Гід з державних послуг підкаже, як це зробити. Підготували для вас добірку послуг для аграріїв на Гіді.

ДО УВАГИ РОБОТОДАВЦІВ ТА ЗАСТРАХОВАНИХ ОСІБ!

У зв'язку зі змінами в адміністративно-територіальному устрої України, з метою приведення структури органів Фонду соціального страхування України у відповідність до Постанови Верховної Ради України «Про утворення та ліквідацію районів» від 17.07.2020 № 807-ІХ, постановою правління Фонду соціального страхування України «Про внесення змін до структури органів Фонду соціального страхування України та граничної чисельності працівників Фонду соціального страхування України» від 18.11.2021 № 35, з 01.03.2022 затверджено нову структуру управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області, у складі якої буде 5 відділень (замість 8 - існуючих на сьогодні), а саме: Корюківське, Ніжинське, Новгород-Сіверське, Прилуцьке, Чернігівське.

Шукаємо роботу вдома…

Сьогодні шукати роботу можна, не виходячи з дому, адже всі заявлені роботодавцями у службу зайнятості вакансії – у вільному доступі в мережі Інтернет. Переглянути їх можете на нашому офіційному сайті за посиланням: https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy База вакансій оновлюється щодня.