Із вдячністю, шаною і підтримкою наших захисників!

Сухополов’янська громада  на постійній основі, вже традиційно до визначних державних та православних свят співпрацює з громадською організацією ГО «Патріот Прилуки» у питанні збору і передачі  благодійної допомоги  та смаколиків нашим військовослужбовцям  на передову.

ПОВІДОМЛЕННЯ  начальника Прилуцького територіального центру комплектування та соціальної підтримки

На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», указів Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» та від 24 лютого 2022 року № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» усі громадяни, які пересуваються територією України, зобов’язані мати при собі:

Вітаємо з Днем народження начальника Прилуцької районної військової адміністрації Володимира ЧЕРНОВА!

Шановний Володимире Олексійовичу! Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від Сухополов’янської територіальної громади! Бажаємо Вам як професійному керівнику міцного здоров’я та благополуччя, цілеспрямованості і  твердості у прийнятті важливих рішень у  період воєнного стану в нашій країні. Сил і наснаги Вам у поступовій відбудові територіальних громад Прилуччини.

У рамках продовження ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» Дідівський ліцей отримав  10  ноутбуків («Chromebook»)

За інформацією управління освіти і науки Чернігівської ОДА, завдяки  співпраці з партнерами, які є небайдужими до майбутнього України, зокрема сфери освіти, а  саме за підтримки Google та ЮНЕСКО розпочато забезпечення хромбуками закладів освіти області.

Всеукраїнська інформаційна кампанія «Виходь на світло!»

Державною службою України з питань праці за підтримки проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці» з 01 липня 2022 року розпочато Всеукраїнську інформаційну кампанію «Виходь на світло!», метою якої є подолання незадекларованої праці та формування у суспільства розуміння важливості оформлення трудових відносин. Кампанія спрямовується на працівників і роботодавців, які продовжують працювати, але при цьому уникають належного оформлення трудових відносин та сплати податків.

Соціальна інформаційна кампанія   «Полк Азов – Янголи Маріуполя» #АзовВоїниСвітла

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві та на виконання Указу Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806/2014 «Про День захисників та захисниць України», родини загиблих воїнів полку «Азов» підготували тематичну соціальну кампанію з розміщення білбордів, сітілайтів у всіх областях України, метролайтів у столиці із зображеннями, які нагадують українцям про подвиг захисників і захисниць із підрозділу «Азов» Національної гвардії України, які до останнього боролися, обороняючи місто Маріуполь, і віддали життя за долю України. Хештег соціальної кампанії - #АзовВоїниСвітла.

Шановні жителі громади!

До Сухополов’янської громади надійшло клопотання ГО «Патріот Прилуки» з проханням зібрати допомогу для військовослужбовців до Дня захисника України.

До Дня захисників і захисниць України Мінветеранів спільно з Армією FM проведе гарячу лінію

Участь у ній візьмуть фахівці Міністерства, які експертно розкажуть про: – соціальну підтримку для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України (права та гарантії учасників бойових дій, надання статусу УБД добровольцям, соціальна підтримка від держави, забезпечення житлом); –  медичну та психологічну реабілітацію (які безкоштовні програми вже діють та які запрацюють найближчим часом); – нові можливості для ветеранів, членів їхніх родин, сімей загиблих Захисників і Захисниць України (перекваліфікація та здобуття освіти, підтримка підприємницької діяльності, грантові програми від Українського ветеранського фонду Мінветеранів). Коли: 12 жовтня, з 12:00 до 14:00 Де слухати / дивитися: наживо у прямому ефірі Армія FM, на сторінках Facebook Мінветеранів та Армія FM Телефонуйте за номером (067) 430 84 59 щоб поставити запитання у прямому ефірі.