Шановні працівники енергетичної галузі!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом –  Днем енергетика, який відзначаємо щорічно 22 грудня. На сьогодні, в умовах повномасштабної війни з російською федерацією, коли ворог регулярно обстрілює енергетичну інфраструктуру нашої держави, Ваша  праця  небезпечна, але надважлива, адже саме Ви  щодня  самовіддано, ризикуючи, забезпечуєте відновлення та постачання електроенергії  промисловим і побутовим споживачам. Сьогодні висловлюємо слова великої поваги та  щирої вдячності за Вашу самовіддану та  злагоджену роботу.  Бажаю Вам  міцного-міцного здоров’я,  стійкості, впевненості, мирного українського неба,  теплоти рідних сердець і яскравого світла в душі, злагоди і  достатку в кожну родину!

ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ЗБІР КОШТІВ НА АВТО «ПІКАП» ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ!

Уся Сухополов’янська територіальна громада продовжує збір коштів для придбання авто «пікап» депутату Сухополов’янської громади Миколі Мамченку та іншим нашим землякам для протистояння ворогу на Бахмутському напрямку Донецької області.

Відбулася  26 (позачергова)   сесія Сухополов’янської сільської ради

21 грудня  відбулося пленарне засідання 26 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 37 питань. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Депутати сільської ради,  переглянувши презентацію та заслухавши детальну і ґрунтовну доповідь начальника фінансового відділу сільської ради  Надії  Мусійченко, затвердили один з основних стратегічних документів – бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2023 рік, проєкт якого  попередньо був  схвалений  на засіданні виконавчого комітету сільської ради.  Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський  наголосив на тому, що при розробці  бюджету були враховані три ключові фактори: безпековий (воєнний стан у державі), капітальні проекти та  соціальний напрямок.

З Днем Святого Миколая!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати  з одним  з  найулюбленіших свят, якого чекає вся дітвора, – Днем Святого Миколая,   доброго та щедрого покровителя всіх дітей, яким за слухняність та старанність він  приносить  подарунки. День Святого Миколая –  це початок чудових новорічних святкувань  для дітей  та дорослих. У Сухополов’янській громаді 19 грудня  вітання та  солодкі подарунки  отримали 21 дитина-сирота та діти, позбавлені батьківського піклування; 10 дітей соціально вразливих верств населення, 2 дітей, батьки яких загинули у зоні проведення АТО/ООС;  67 дітей, батьки яких  є учасниками бойових дій внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації та  84 дитини, які переселились із зони окупованих територій та територій, де ведуться активні бойові дії.

«Новорічна ялинка Незламності»!

Працівники адміністративного центру громади підтримали «флеш-моб» по встановленню «новорічних ялинок Незламності» в громадах України. Тому, напередодні свята Святого Миколая, у приміщенні адміністративного центру громади, що у місті Прилуки, встановлено та прикрашено новорічне хвойне дерево (сосну).

Виїзний прийом в с. Лісові Сорочинці!

16 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Лісові Сорочинці (Лісовосорочинського старостинського округу громади).

Виїзний прийом в с. Колісники!

16 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Колісники (Колісниківського старостинського округу громади).Жителі округу піднімали питання щодо вчасної доставки поштових відправлень, обрізання дерев по вул. Дорошенка в. с. Левки, підсипки грунтових доріг в с. Колісники по вул. Молодіжна, Сотниківська, Потоківська та Миколаївська, в с. Левки по вул. Дорошенка та Сукурівська та ремонту дороги по вул. Незалежності в с. Колісники.Мешканці Колісниківського старостинського округу деякий час у лютому-березні жили під окупацією рф, тому спогадів цих жахливих днів у людей безліч.Працюємо всі разом задля того, щоб це жахіття більше ніколи не повторилося. Разом до Перемоги!

Знищення непридатних пестицидів!

На виконання Програми охорони навколишнього природного середовища Сухополов’янської громади, 15 грудня 2022 року Міжрегіональним центром швидкого реагування Державної служби надзвичайних ситуацій здійснено перезатарення та відправка на утилізацію 5,974 тонни безхазяйних, непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин, які залишились ще після ліквідації колективного сільськогосподарського підприємства (КСП) та розміщувались на території Лісовосорочинського старостинського округу Сухополов’янської сільської ради.