Про проведення 29 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  03 березня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  29 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови  від 20 лютого 2023 року №21 «Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), щорічно 20 лютого відповідно до Указу  Президента України від 11 лютого 2015 року відзначаємо  День пам’яті  Героїв Небесної Сотні. Цьогоріч дев’ята річниця трагічних подій на Майдані  проходить  під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни». Саме 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Небесна Сотня – це люди різні  за віком, статтю, освітою, з різних куточків України та з-за кордону. Кожен з них здійснив особистий подвиг, віддавши найцінніше – своє життя.

Підтримуємо наші мужні та незламні ЗСУ!

Повномасштабна війна, розв’язана жорстоким та цинічним російським агресором, внесла свої корективи в усі сфери життєдіяльності територіальних громад України.

Проєкт «єРобота» допоміг фермеру з Чернігівщини придбати дороговартісну борону

Олександр Іваній з Борзни - засновник і керівник фермерського господарства «ЕКОЛАЙФ», що обробляє землі в Борзнянській, Комарівській та Менській громадах. Зробити наступний крок до подальшого розвитку свого бізнесу фермеру вдалося за допомогою мікрогранту, отриманому в рамках програми «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  привітати Вас  з Днем єднання!  16 лютого – День Єднання, який  вперше був запроваджений в Україні відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського у 2022 році з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах ескалації напруги на російсько-українському кордоні.

15 лютого вшановуємо  учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні відповідно до Указу Президента України від 11 лютого 2004 року № 180/2004 –  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та річницю виведення радянських військ з Республіки Афганістан. Саме цього дня 34 роки тому відбулося остаточне виведення військ з території Республіки Афганістан.  З 1979 року до 1989  рік тривала війна в Афганістані, яка була  однією з трагічних сторінок нашої історії,  не забудеться ніколи, не зітреться з пам’яті тих, хто пройшов той пекельний шлях. Сьогодні, розуміючи  справжню ціну війни і миру, усвідомлюючи  свою відповідальність за майбутнє та  долю прийдешніх поколінь,  важливо    пам’ятати кожного учасника бойових дій. Вони завжди були і залишаються прикладом мужності й відваги, патріотизму і відданості військовій присязі.  Під  час повномасштабної війни, розв’язаної жорстоким російським агресором, всі, згуртувавшись навколо єдиної спільної мети,  працюємо  кожен на своєму фронті, підтримуючи наші  мужні та незламні ЗСУ. Серед них є і воїни-афганці, які нині використовують свій бойовий досвід  для збройного захисту України  від московських загарбників  або  ж активно допомагають в обороні держави в інший спосіб.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 22 лютого 2023 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 15 лютого 2023 року № 20 «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 22 лютого 2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

Програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» діє

Від початку лютого стартувала перша цього року хвиля подачі заяв на отримання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу. За її результатами на Чернігівщині подано 47 заяв. Як повідомили в обласному центрі зайнятості, загалом у 2023 році передбачено 20 хвиль. Стати учасником програми та отримати мікрогрант можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду в бізнесі.

СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ!

Від душі вітаємо зі Стрітенням Господнім! Нехай Господь в цей день вселить у душі міцну віру і благословенною молитвою зцілить кожне серце від сліз, печалі і тривоги.