Оперативна інформація станом на 06.00 26 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сімдесят перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 98 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 1 ракетний та 42 авіаційних ударів, здійснив 56 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 29 грудня   2023 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 29 грудня 2023 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  29 грудня  2023 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

До відома громадян!!!

Сьогодні, 25 грудня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Переволочна – РУДЕНКО Олександр Андрійович, який помер внаслідок отриманого важкого поранення під час  виконання бойового завдання  неподалік села Велика Новосілка Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Завітали  колядувальники до Сухополов’янської громади!

У святкові різдвяні дні є гарна традиція – колядувати. З новорічно-різдвяними привітаннями  25 грудня  до  Сухополов’янської громади завітали  колядувальники – вокальний ансамбль «Чарівниці» Смоського будинку культури КЗ «Центр культури та дозвілля»  Сухополов’янської сільської ради, учасники якого подарували святковий настрій, заспівавши  колядок для колективу громади,  у яких звучали побажання всім добра і любові, надії та радості, миру і тепла в  кожному домі. Очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський   та посадовці сільської ради подякували за привітання, долучившись до збору коштів на підтримку наших мужніх та незламних захисників та захисниць ЗСУ.

Оперативна інформація станом на 06.00 25 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сімдесята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Сухополов’янська громада  знову в скорботі!

Сумна звістка вкотре пекучим болем відгукується в нашій громаді. Втратили ще одного Героя,  який віддав  найцінніше – життя, захищаючи  суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.  Сьогодні, 24 грудня  2023 року  помер  відданий військовій присязі на вірність Українському народу  наш земляк із с.Переволочна (Переволочнянський старостинський округ)   –  молодший  сержант  Руденко Олександр Андрійович, який  народився 17 березня 1995 року у селі Червона Слобода Недригайлівського району Сумської області. Навчався в селі Переволочна. Далі пішов на строкову службу в м.Чернігів. Потім одружився у 2015 року в м.Прилуки, у 2017 році народився син Єгор.

Шановні працівники  архівних установ!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з професійним святом!       У кожному органі державної влади, місцевого самоврядування, в установі, підприємстві та організації працює архів, архівний підрозділ або посадова особа, яка відповідає за облік і зберігання архівних документів та використання відомостей, що в них містяться.  Архівні матеріали – це безцінне джерело інформації про минуле і сьогодення, про життя людини, суспільства, держави, яке має унікальний вплив на формування національної свідомості громадян. Завдяки  Вашій щоденній наполегливій праці ми маємо змогу доторкнутись до сторінок нашої спільної історії.