Вдячні за надану допомогу!

З метою  продовження робіт з благоустрою 12 березня  2024 року технікою ТОВ «Агрікор Холдинг» проводилися роботи по впорядкуванню узбіччя дороги по вул. Зелена в с.Канівщина Канівщинського старостинського округу. Щиро вдячні керівництву ТОВ «Агрікор Холдинг» та сподіваємося на подальшу співпрацю. Працюємо далі.

Роботи з благоустрою на території Канівщинського старостату

З метою здійснення заходів з благоустрою населених пунктів  Сухополов’янської сільської ради з 27 лютого  по 01 березня 2024  року на території Канівщинського старостинського округу спеціалізованою комунальною технікою КП «Добробут»  сільської ради  проводилися роботи по обпилюванню гілок на узбіччі дороги по вул.Кооперативна та вул. Зелена в с.Канівщина. Роботи будуть продовжені в інших старостатах. Зробимо нашу громаду затишною і комфортною для проживання! Працюємо далі  для жителів громади.

Ноутбуки  Chromebook для здобувачів освіти

11 березня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Рева передали ноутбуки «Chromebook», отримані від ЮНЕСКО за фінансування Global Partnership for Education (GPE), для  здобувачів освіти Дідівського ліцею (5 ноутбуків) та Замістянської гімназії (5 ноутбуків) Сухополов’янської сільської ради із соціально вразливих категорій населення. Висловлюємо слова щирої вдячності за надані ноутбуки, які будуть  використовуватися здобувачами освіти  під час навчального процесу. Працюємо далі на вдосконалення надання освітніх послуг.

До відома зацікавлених осіб!

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 «Деякі питання надання грантів бізнесу» доводимо до Вашого відома про  можливість взяття участі  у грантових програмах для створення або розвитку тепличного господарства, садівництва, ягідництва та виноградарства. Бажаючим взяти участь у вищезгаданих грантових програмах просимо до 20 березня 2024 року звернутися до  відділу економіки та інвестицій Сухополов'янської сільської ради   за тел. (04637) 5 05 50

Оперативна інформація станом на 06.00 13 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сорок дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 91 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 10 ракетних та 84 авіаційних удари, здійснив 123 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення.

Оперативна інформація станом на 06.00 11 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сорок сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 64 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 4 ракетних та 88 авіаційних ударів, здійснив 96 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали багатоповерхові та приватні будинки, а також інші об’єкти цивільної інфраструктури. Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Муравейня, Копійки, Сінне Сумської області; Великий Бурлук, Вовчанськ Харківської області; Новоєгорівка, Серебрянське лісництво Луганської області; Терни, Ямполівка, Роздолівка, Дружба, Нью-Йорк, Очеретине, Семенівка, Олександропіль, Новомихайлівка, Вугледар, Водяне, Урожайне, Старомайорське Донецької області; Оріхів, Новоандріївка, П’ятихатки Запорізької області. Вночі російські окупанти вчергове атакували Україну, застосувавши 25 БпЛА типу “Shahed”. Силами та засобами протиповітряної оборони України 15 ударних БпЛА було знищено. Під артилерійським вогнем були понад 150 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

10 березня -  День Державного Гімну України

10 березня - день становлення одного з головних символів нашої держави.  Саме цього дня у 1865 році  на роковинах Тараса Шевченка в польському місті Перемишль уперше прозвучав майбутній Гімн України «Ще не вмерла України і слава, і воля» -  твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського. Сьогодні відзначаємо  День Державного Гімну, який став символом незламності наших воїнів, національної ідентичності і нескореності всього українського народу. Але сама історія Гімну бере початок із 1862 року, адже саме тоді Павло Чубинський написав слова, які в подальшому були покладені на музику Михайла Вербицького. Верховна Рада України затвердила цю композицію як Державний Гімн 15 січня 1992 року.

Оперативна інформація станом на 06.00 10 березня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот сорок шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 5 ракетних та 95 авіаційних ударів, здійснив 136 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.