Оперативна інформація станом на 06.00 29 лютого 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тридцять шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

До відома громадян!!!

Сьогодні, 28 лютого, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Замістя – РОЛІН Геннадій Вікторович, який загинув неподалік населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області, захищаючи рідну Україну. Просимо вшанувати пам'ять загиблого воїна, утворивши "живий коридор" (орієнтовно починаючи з 16.00) та гідно віддати шану нашому Герою по маршруту: с. Нова Гребля (траса) – смт. Линовиця - с. Богданівка (траса) - с. Тополя – м. Прилуки - вул. Пирятинська (автовокзал) - вул. Котляревського (WOG) - вул. Київська (УБР - Центральна площа - Укрпошта - "Практика"- Парк Вічної Слави – Прилуцька центральна районна лікарня - "5" магазин - Патологоанатомічне відділення КНП ПЦМЛ).

Відбулося засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування

28 лютого 2024 року відбулося  засідання постійної комісії з питань земельних відносин та природокористування сільської ради за участю сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Володимира Бобошка, депутатів сільської ради (членів комісії) та посадовців з метою розгляду  проєктів рішень по земельних питаннях, які будуть  вноситися на розгляд пленарного засідання 44 (позачергової) сесії сільської ради. Члени комісії детально розглянули, обговорили  та внесли рекомендації щодо розгляду вищезгаданих питань на сесії.  Засідання пройшло конструктивно та злагоджено.

До відома жителів громади!

Відповідно до графіку Прилуцького об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області, уповноваженою особою відділу обслуговування громадян №7 (сервісний центр) буде здійснюватися прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Сухополов’янської сільської ради за адресою: с. Сухополова, вулиця Чернігівська, 32 щомісячно кожної другої п’ятниці  з 10.00-13.00 години.

Невимовний біль: знову втрачаємо  найрідніших….

Знову чорною звісткою відгукнулася війна у Сухополов’янській громаді. Сповістили про загибель ще одного нашого земляка, вірного сина України із села Замістя  Замостянського старостинського округу. 22 лютого 2024 року поблизу населеного пункту Терни Лиманського району Донецької області під час виконання бойового завдання, вірний військовій присязі, мужньо виконавши військовий обов’язок, загинув старший солдат, механік-водій  відділення безпілотних  авіаційних комплексів танкової роти військової частини А0281 Збройних Сил України Ролін Геннадій Вікторович (04.07.1999 р.н.), який був призваний на військову службу за контрактом з 20 грудня 2020 року  Житомирським РТЦК та СП. За час проходження військової служби зарекомендував себе з позитивної сторони, користувався авторитетом та повагою серед колег.

Оперативная информация по состоянию на 06.00 28 февраля 2024 года о российском вторжении

Началась семьсот тридцать пять эпоха широкомасштабной вооруженной агрессии Российской Федерации против Украины. За прошедшие сутки произошло 102 боевых столкновения. Всего противник нанес 8 ракетных и 75 авиационных ударов, совершил 141 обстрел из реактивных систем залпового огня по позициям наших войск и населенным пунктам. В результате российских терактов, к сожалению, есть раненые и убитые среди гражданского населения. Разрушены и повреждены многоэтажные и частные здания, а также другие объекты гражданской инфраструктуры.

єРобота: творці іншої реальності в Чернігові

На годину часу перенестися в іншу реальність, забути про повсякденні турботи та відчути себе супергероєм, детективом, грабіжником, втікачем, персонажем фільму жаху, така можливість є у чернігівців та гостей міста. Яскраві емоції, незабутні враження, позитивний настрій, екстрім та безпека при цьому гарантовані. Все це для своїх гостей створює Олександр Володько, власник квест-кімнат X-ROOM у Чернігові. Завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» він розширив свій бізнес і тепер пропонує відвідувачам ще більше розваг.

Оперативна інформація станом на 06.00 27 лютого 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тридцять четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 96 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 92 авіаційних удари, здійснив 110 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Тільки разом підтримуємо наших воїнів-захисників!

Працюємо спільними зусиллями та реальними справами на перемогу, допомагаючи нашим мужнім захисникам та захисницям ЗСУ на передовій!  25-26 лютого 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та волонтер Вячеслав Мережко  побували з візитом на передовій (Запорізький напрямок, м.Оріхів)  з метою доставки карети швидкої допомоги  для 116 бригади  (для медичної роти) на звернення медикині Людмили Ковтун. Висловлюємо слова щирої вдячності благодійникам, а саме: депутату Сухополов’янської сільської ради, голові ФГ «Волошка» Віктору Редьці  за надані кошти в сумі 273 тис.грн. на придбання та доставку карети швидкої допомоги Volkswagen T5 Ambulance, а також директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку за надані кошти в у сумі 9 тис.грн. на придбання медичних засобів. Надана допомога надзвичайно важлива та цінна для підтримки, порятунку і  надання першої невідкладної допомоги нашим захисникам та захисницям, які мужньо та самовіддано захищають суверенітет та територіальну цілісність України та кожного з нас на передовій.