Про проведення  38 (позачергової)  сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Про проведення 38 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  03 листопада  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  38 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Тримаємо економічний фронт разом!

Працюючі підприємства – важлива складова економіки країни під час воєнного стану. Бо вони сумлінно сплачуючи податки, тим самим наближають Перемогу. Так, ТОВ «Чернігівський автозавод», незважаючи на отримані торік колосальні збитки та руйнування, що сталися внаслідок проведення активних бойових дій на околицях обласного центру, відновив виробництво і нині потребує кадрів. Підприємству потрібні слюсарі-електромонтажники, електрогазозварники, інженери з якості, слюсарі зі складання металевих конструкцій, маляри, інженери-конструктори, електрозварники на автоматичних та напівавтоматичних машинах, слюсарі з механоскладальних робіт, вантажники.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: безробітні  працюють на Перемогу

«Армія відновлення» на Чернігівщині: безробітні працюють на Перемогу

Службою зайнятості вже видано 6976 направлень безробітним на суспільно корисні роботи.  На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття витрачено близько 36 млн грн.

Вдячні за надання допомоги!

26 жовтня 2023 року  Сухополов’янська громада отримала нову комп’ютерну техніку для комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Сухополов’янської сільської ради, яка необхідна для  працівників підприємства при виконанні своїх  посадових обов’язків.

Шлях до роботи переселенки з Соледару: від суспільно корисних робіт до офіційного працевлаштування

Анастасія Зелена переїхала на Чернігівщину в село Гнідинці Варвинської ОТГ з міста Соледар Донецької області. Працевлаштуватись на новому місці їй допомогла служба зайнятості, хоча шлях до постійної роботи був непростим.

Оперативна інформація станом на 06.00 26 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот десята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Етнографічна виставка-продаж на підтримку ЗСУ

Етнографічна виставка - продаж виробів із сіна та соломи, що здавна слугували оберегами «Плетене диво». А ви ще не придбали оберіг із сіна та соломи ? До закінчення продажу залишилося два дні! Гроші будуть спрямовані на потреби 110-ої окремої механізованої бригади генерала-хорунжого імені Марка Безручка Сухопутних військ ЗСУ Донецька обл., Покровський р-н., м. Авдіївка.

Відбулася презентація благодійної етнографічної виставки «Плетене диво»

Сьогодні на базі КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов`янської сільської ради відбулася презентація благодійної етнографічної виставки «Плетене диво» на, якій були представленні вироби з сіна та соломи працівниками культури і гуртківцями нашої територіальної громади, адже мистецтво виготовлення оберегів із сіна з`явилося, коли люди тільки-но почали переходити до осілого способу життя і всіляко використовували у різноманітних ритуалах та церемоніях наших пращурів і загалом посідали важливе місце в їхньому житті.

Завдяки реалізації програми «Власна справа» на Чернігівщині буде створено понад 400 робочих місць

Це є ключовою вимогою програми  «Власна справа» урядового проєкту єРобота, за якою на започаткування або розвиток бізнесу можна отримати мікрогрант від 50 до 250 тис. грн залежно від кількості створених робочих місць (одного-двох).

Оперативна інформація станом на 06.00 25 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.