«Працевлаштування ВПО – це спільна турбота держави, суспільства та самих переселенців. Це шлях назустріч один одному»

Так на «круглому столі», який було проведено в рамках всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», сказала директор Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник під час робочої поїздки до Ніжина. Участь у засіданні взяли представники місцевої влади, служби зайнятості, громадських організацій, соціальні партнери, роботодавці.

Оперативна інформація станом на 06.00 17 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шестисот перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує притаманну кремлю тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, обстрілює з реактивних систем залпового вогню не лише військові, а й в значній кількості цивільні об’єкти нашої держави.

Утилізація отрутохімікатів  із території  Мазківського старостинського округу

Утилізація отрутохімікатів  із території Мазківського старостинського округу

Розпорядженням  голови  Чернігівської обласної державної адміністрації від 06 липня 2023 року №435 «Про  затвердження додаткового переліку видатків обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2023 рік» Сухополов’янській  громаді  виділено кошти на утилізацію отрутохімікатів  із території Мазківського старостинського округу в сумі 96,6 тис. грн. та співфінансування із сільського бюджету також 96,6 тис. грн.

Оперативна інформація станом на 06.00 16 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шестисота доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує притаманну кремлю тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а в значній кількості по цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 15 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’яносто дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує притаманну кремлю тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки військових, а в значній кількості цивільних об’єктів нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 14 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’яносто восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує притаманну кремлю тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а в значній кількості по цивільних об’єктах нашої держави.

Виїзний прийом в с. Нетяжино!

13 жовтня 2023 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Нетяжино (Нетяжинський старостинський округ громади) за участі старости  старостинського округу  Світлани Федоренко.

Виїзний прийом в с. Рудівка!

13 жовтня 2023 року Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський провів особистий виїзний прийом громадян у селі Рудівка (Рудівський  старостинський округ громади) за участі старости  старостинського округу  Ніни Пашук.

Штурмова бригада «Лють» запрошує до своїх лав жителів Чернігівщини

Про це йшлося під час робочої зустрічі директора Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник з представником Департаменту поліції особливого призначення Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють».

Оперативна інформація станом на 06.00 13 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’яносто сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує притаманну кремлю тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військовим, а в значній кількості по цивільним об’єктам нашої держави.