Шановні жителі громади!

У зв'язку з масованими ракетними обстрілами території України можливі перебої з електроенергію та мобільним зв’язком, у тому числі й на Чернігівщині. По можливості (хто це може зробити) зарядіть телефони та підзарядні пристрої. Зробіть запас питної води.

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що з метою зменшення навантажень на електромережу, у зв’язку із пошкодженням об’єктів критичної інфраструктури, на території Сухополов’янської ОТГ вуличне освітлення буде тимчасово відключене.Сподіваємось на взаєморозуміння.Зберігаємо спокій! Віримо в ЗСУ та Україну!

Шановні жителі громади!

Сьогодні, 10 жовтня 2022 року, у зв’язку з масованим ракетним обстрілом з боку країни агресора, просимо бути особливо обережними, не нехтувати сигналами тривоги!Бережіть себе та своїх рідних!

Шановні жителі громади!

Відповідно до інформації Прилуцького РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго», у зв’язку із пошкодженням об’єктів критичної інфраструктури, для розбалансування енергетичної системи запроваджені віялові відключення електроенергії.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 12 жовтня 2022 року з 08.00 до  20.00  відбудеться відключення електроенергії в с.Рудівка, с.Нетяжино, с.Нова Тарнавщина та с.Покрівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 11 жовтня 2022 року з 08.00 до  18.30  відбудеться відключення електроенергії в с. Валки та с.Рудівка.

До уваги власників корів!

Шановні жителі Сухополов'янської громади, які утримують велику рогату худобу (корів). Нагадуємо Вам, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції" від 16 серпня 2022 року №918 Ви маєте можливість отримати спеціальну бюджетну дотацію за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності.

Щодо інформування агровиробників:  в Україні діє проєкт «Military.feodal»

Щодо інформування агровиробників: в Україні діє проєкт «Military.feodal»

В Україні діє проєкт «Military.feodal» під егідою Міністерства аграрної політики та продовольства України у співпраці з ДСНС і ЗСУ, який покликаний допомогти аграріям, чиї поля постраждали внаслідок бойових дій.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 06 жовтня 2022 року з 08.00 до  18.30  відбудеться відключення електроенергії в с.Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 05 жовтня 2022 року з 08.00 до  18.30  відбудеться відключення електроенергії у с.Рудівка, с.Боршна, с.Валки с.Охіньки, с.Переволочна та с.Пручаї.