УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 20 вересня 2022 року з 08.00 до  17.00  відбудеться відключення електроенергії у с. Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 19 вересня 2022 року з 08.00 до  18.30  відбудеться відключення електроенергії у с.Мазки та с.Охіньки.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 21 вересня   2022 року

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 21 вересня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 13 вересня 2022 року № 116 «Про проведення  засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 21 вересня 2022 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у Сухополов’янському сільському клубі за адресою: с.Сухополова, вул.Закарпатська, буд.1.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 14 вересня 2022 року з 08.00 до 19.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники, а також  в с. Петрівське з 08.00 до 20.00.

Оголошення!  Шановні мешканці Канівщинського  старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Канівщинського  старостинського округу!

08 вересня об 11.30 у приміщенні адмінбудівлі Канівщинського старостинського округу за адресою:  с. Канівщина, вул. Г.Степанюка, 25 відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян  Сухополов’янським сільським головою Денисом  Росовським.

Оголошення!  Шановні мешканці Малківського  старостинського округу!

Оголошення! Шановні мешканці Малківського  старостинського округу!

08 вересня о 10.00 у приміщенні адмінбудівлі Малківського старостинського округу за адресою:  с. Малківка, вул. Франка, 37 б відбудеться особистий  виїзний прийом  громадян Сухополов’янським  сільським головою Денисом  Росовським.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ! Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітрняній лінії електропередачі 01 вересня 2022 року з 08.00 до 17.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Заїзд, Канівщина, Кроти, Сухоставець та Тихе.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітрняній лінії електропередачі 31 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Ладівщина, Мазки, Приозерне, Смош, Бажнівка, Білорічиця, Боротьба, Димирівка, Охіньки, Переволочна, Пручаї, Малківка, Сухоярівка, Дідівці, Єгорівка та Манжосівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітрняній лінії електропередачі 30 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Петрівське, Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи, Тарасівка, Дідівці, Єгорівка, Манжосівка, Охіньки, Переволочна, Пручаї, Малківка та Сухоярівка.