УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 09 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба та Димирівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 10 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники, Ладівщина, Мазки, Приозерне та Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 10 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Боршна.

Увага! Важлива інформація!

- Брошуру «Куди звертатись батькам дітей із труднощами розвитку та інвалідністю». Гугл-документ: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1apYW1TUGwHv4ZYiSX21xO_uMJb6q2f3t

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 08 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Оникіївка, Ряшки та Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 08 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Ладівщина, Мазки та Приозерне.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі, 03 серпня 2022 року з 08.00 до 18.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Сухополова, Білещина, Полова, Ярова Білещина, Маціївка та Густиня.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 04 серпня 2022 року з 08.00 до 18.00 годин відбудеться відключення електроенергії у селі Канівщина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго", у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі та на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 03 серпня 2022 року з 08.00 до 18.30 годин відбудеться відключення електроенергії у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники, Ладівщина, Мазки, Приозерне та Смош.

ДО ВІДОМА БДЖОЛЯРІВ!

Відповідно до повідомлення ТОВ "МХП-"Агро-С" в період з 29 липня по 10 серпня 2022 року на полях, що розташовані на території Канівщинського старостинського округу №6 Сухополов'янської сільської ради, підприємством буде здійснюватися діяльність із застосування препарату Пропульс - 0,8л/га не токсичного для бджіл на посівах сої. Просимо власників пасік визначитись щодо необхідності вивезення бджіл у безпечне місце.