УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 04 жовтня 2022 року з 08.00 до  17.30  відбудеться відключення електроенергії у с.Заїзд, с.Валки, с.Охіньки, с.Переволочна та с.Пручаї.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 03 жовтня 2022 року з 08.00 до  17.30  відбудеться відключення електроенергії у с.Петрівське, с.Охіньки, с.Переволочна та с.Пручаї.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 29 вересня 2022 року з 08.00 до  17.00  відбудеться відключення електроенергії у селі Канівщина.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 30 вересня 2022 року з 08.00 до  17.00  відбудеться відключення електроенергії у селі Рудівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 27 вересня 2022 року з 08.00 до  19.00  відбудеться відключення електроенергії у селі Заїзд,   з 08.00 до  17.00  у  с.Нова Тарнавщина, з 08.00 до 20.00 у с. Боршна.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 28 вересня 2022 року з 08.00 до  19.00  відбудеться відключення електроенергії у селі Мазки, з  08.00 до 17.00  в с.Нетяжино.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв'язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 26 вересня 2022 року з 08.00 до  19.00  відбудеться відключення електроенергії у селах Охіньки,  Пручаї та Миколаївка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" у зв'язку з виконанням ремонтних робіт 23 вересня з 08.00 до 17.00 у с .Сухополова буде відключення електроенергії з  08.00 до 17.00 (район школи).

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля від 21 вересня 2022 року

На виконання вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» повідомляємо про початок 21 вересня 2022 року громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СІБКОР ПРИЛУКИ» (реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планової діяльності №20221139249), зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності. 1. Планова діяльність: «Будівництво під’їзної залізничної колії з встановленням вагонних ваг, маневрового пристрою та навантажувального бункеру по станції Прилуки регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця», для потреб ТОВ «СІБКОР ПРИЛУКИ». 2. Тривалість громадського обговорення становить 30 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. 3. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності - Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 192 аркушах. 4. Звіт з оцінки впливу на довкілля знаходиться за адресою:17581, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Малківка, вул. Франка, буд. 37б у приміщенні Малківського старостинського округу №10 Сухополов’янської сільської ради. 5. Контактна особа – староста Малківського старостинського округу №10 Сухополов’янської громади Крашіненко Сергій Олександрович, т. 0666218944. 6. Ознайомлення зі змістом звіту ОВД можливе з 21 вересня 2022 року щодня з 8.00 до 17.00, крім перерви з 13.00 до 14.00 та вихідних.

До уваги жителів с.Заїзд!

За інформацією Прилуцького відділення АТ «Чернігівгаз»  20.09.2022 року буде припинено газопостачання в с.Заїзд у зв’язку з ремонтними роботами. Поновлення газопостачання відбудеться після виконання робіт.