До відома жителів громади!

Шановні жителі Сухополов’янської сільської ради, повідомляємо, що кожного третього четверга місяця з 10.00 до 13.00 в приміщенні за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 224, кабінет №121 (відділ соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради) буде здійснюватися прийом громадян уповноваженою особою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви зможете безоплатно отримати послуги за наступним переліком:

ОГОЛОШЕННЯ про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

Шановні жителі сіл Боршна, Валки,Ряшки та Смош Сухополов'янської сільської ради!!Відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва, житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 р. №130 «Про затвердження порядку інформування споживачів про намір зміни тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» Сухополов’янська сільська рада повідомляє про намір  ТОВ «Житлобуд-сервіс» змінити (переглянути) тарифи на  водопостачання для населення  сіл Боршна, Валки, Ряшки, Смош.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 16 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи та Тарасівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 13 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Нетяжино, Нова Тарнавщина, Покрівка, та Рудівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 11 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Рудівка, Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Петрівське, Єгорівка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 10 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Дідівці, Манжосівка, Полова, Рудівка, Ряшки, Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Димирівка, Зарудка, Знам'янка, Ладівщина, Мазки, Миколаївка, Піддубівка, Погреби, Пологи та Заїзд. Вибачте за тимчасові незручності.

До відома жителів громади!

Сухополов'янська ОТГ шукає шахістів - жителів громади, незалежно від віку, для формування команди на участь в шаховому турнірі між громадами Прилуцького району до Дня Незалежності України, що відбудеться 21 серпня 2021 року. Єдина вимога для учасників - вміти грати в одну з найбільш захоплюючих інтелектуальних ігр. Довідки за тел. 0665996007. Учасники матимуть можливість не лише взяти участь у турнірі, а й отримати чудові призи.

До відома жителів громади!

Відповідно до повідомлення ТОВ "Наташа-Агро" відбудеться проведення авіцаційно-хімічних робіт із застосуванням засобів захисту рослин по кукурудзі в: Білорічицькому старостинському окрузі з 06 серпня до 16 серпня 2021 року, Знам'янському старостинському окрузі з 14 серпня по 24 серпня 2021 року, Смоському старостинському окрузі з 03 серпня по 08 серпня 2021 року. Роботи проводитимуться вранці до 10.00 годин, увечері з 18-ї до 21-ї годин. При цьому підприємство повідомляє про заборону ближче 1 км від місця авіаобробок проводити косовицю трав на зелений корм та сіно, а також необхідно вивезти пасіку в інші місця медозбору на відстань 5 км від місць проведення авіаційних обробок на період до 5 днів. Обробіток буде проводитись інсектицидом Белт, який зареєстрований в Україні і є безпечний для ентомофагів і запилювачів. Додатково про час проведення обробітку старостинські округи будуть повідомлені адміністраторами підприємства.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 06 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Рудівка та Ряшки. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 05 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Петрівське, Полова та Рудівка. Вибачте за тимчасові незручності.