Про підписання контракту.

18 травня  2021 року укладено контракт між  Сухополов’янською сільською радою в особі Сухполов’янського сільського голови  Росовського Дениса Михайловича, який діє на підставі  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з одного боку та громадянкою   Печеною Тетяною Іванівною (далі –Директор) з другого боку, відповідно до результатів конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов’янської сільської ради від 11.05.2021 року (протокол №3 від 11.05.2021 року)     про те, що:

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці Сухополов’янської сільської ради запрошуємо Вас до обговорення регуляторного акту – проекту рішення «Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської  територіальної громади на 2022 рік» який розміщений на сайті сільської ради.

Оприлюднення рішення конкурсної комісії від 11.05.2021 року.

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов’янської сільської ради, 11.05.2021 року відбувся конкурс на заміщення вакантних посад керівників комунальних закладів культури,  за результатами якого визначено переможців:

Навчання з територіальної оборони

12 травня в Чернігівській області розпочнуться планові навчання з територіальної оборони. Це гарний привід для нашої територіальної громади показати злагоджену роботу всіх складових територіальної оборони: влади на рівні області і громади, підприємців і громадських лідерів, і звичайно ж резервістів і військових. Важливо, щоб наша територіальна громада була найкращою в області по рівню такої взаємодії.

Оголошення конкурсу

Відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Перелік осіб, яких допущено до участі в конкурсі

Відповідно до положення про порядок проведення конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, яких допущено до участі в конкурсі:

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади: