ОГОЛОШЕННЯ!!!

До відома жителів адміністративного центру громади!!! На виконання численних звернень жителів адміністративного центру громади у Сухополов’янській ОТГ завершені роботи по виготовленню та затвердженню в установленому законодавством порядку печатки «Для довідок». Ця печатка буде використовуватися з метою надання послуг населенню сіл Сухополова, Полова, Ярова Білещина, Білещина та Пирогівці для зручності в отриманні різноманітних довідок.  Відтепер довідки жителям адміністративного центру громади будуть надаватися за адресою: с. Сухополова, вул. Чернігівська, 32.  Адже, до цього часу для отримання довідки жителям вказаних сіл потрібно було їхати до м. Прилуки. Від щирого серця дякуємо усім жителям адміністративного центру за розуміння.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на найняття посади директора Центру соціальних служб Сухополов’янська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:  директора Центру соціальних служб.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: