УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 04 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Знам'янка, Зарудка, Миколаївка, Погреби, Колісники, Левки, Лісові Сорочинці, Стрільники, Піддубівка, Пологи та Тарасівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 03 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Петрівське, Замістя, Канівщина, Дідівці, Єгорівка та Манжосівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 02 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Димирівка, Валки, та Рудівка. Вибачте за тимчасові незручності.

З 1 серпня 2021 року на Чернігівщині заборонено ловити раків, - Чернігівський рибоохоронний патруль

Щорічна літньо - осіння заборона на вилов раків, яка вводиться на період другої линьки раків, у цьому році на території Чернігівської області, відповідно до рекомендацій Інституту рибного господарства НААН, розпочинається з 1 серпня і триватиме до 20 вересня (включно).

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 02 серпня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у селах Зарудка, Знам'янка, Піддубівка, Пологи та Тарасівка. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 30 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Білещина. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА!!! Розпочато збір ідей проектів до Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської територіальної громади  на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості

УВАГА!!! Розпочато збір ідей проектів до Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської територіальної громади на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості

Сухополов’янська  сільська рада приступає до  розробки Стратегії розвитку Сухополов’янської  сільської  територіальної громади на 2022 - 2028 роки на принципах залучення громадськості (далі - Стратегія).

«Вікі любить пам’ятки» запрошує жителів Чернігівської області до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

З 1 по 30 вересня відбудеться найбільший у світі міжнародний фотоконкурс об’єктів культурної спадщини «Вікі любить пам’ятки». В Україні конкурс пройде вже вдесяте. Мета проєкту – зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії.

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 27 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Рудівка.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Шановні мешканці громади! Запрошуємо Вас до обговорення "Правил благоустрою населених пунктів Сухополов'янської сільської територіальної громади Прилуцького району Чернігівської області".