ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні мешканці Сухополов’янської сільської ради запрошуємо Вас до обговорення регуляторного акту – « Правила розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сухополов’янської сільської ради», які розміщені на офіційному сайті сільської ради в рубриці регуляторна політика.

УВАГА! ПЛАНОВЕ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!!

Відповідно до повідомлення АТ "Чернігівобленерго" 20 липня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин відбудеться планове відключення електроенергії для виконання ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі у с. Полова по вул. Садова №№ 1, 10, 11, 13, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 32, 3А, 4, 5, 6, 7, 8 та по вул. Тересівська, 20.

До уваги жителів адміністративного центру громади!!!

Відповідно до повідомлення Прилуцького відділення АТ "Чернігівгаз" 22 червня 2021 року з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із проведенням монтажних робіт на газопроводі, буде припинено газопостачання у с. Білещина на території адміністративного центру громади. Вибачте за тимчасові незручності.

Перелік переможців конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, які  перемогли в конкурсі:

До уваги пасічників Замостянського старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Прилуцький хлібодар" 10 червня 2021 року з 4.00 до 10.00 годин ранку біля с. Маціївка (біля бетонної дороги на кар'єр) відбудеться обробіток пшениці пестицидом Наповал 2 клас (помірнотоксичний). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на період обробітку ізолювати бджіл у вуликах.

До уваги пасічників Дідовецького старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Курс-Агро" 08 червня 2021 року з 18.00 до 10.00 годин ранку відбудеться обробіток кукурудзи даними пестицидами: Ніка (малотоксичний), Декогерб (малотоксичний), Ескорт ПАР (малотоксичний), Бор (малотоксичний), Авангард цинк - добриво (малотоксичний). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на час обробітку ізолювати бджіл у вуликах.

До уваги пасічників Дідовецького старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Курс-Агро" 07 червня 2021 року з 18.00 до 10.00 годин ранку відбудеться обробіток кукурудзи даними пестицидами: Ніка (малотоксичний), Декогерб (малотоксичний), Ескорт ПАР (малотоксичний), Бор (малотоксичний), Авангард цинк - добриво (малотоксичний). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на час обробітку ізолювати бджіл у вуликах.

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, яких допущено до участі в конкурсі:

До уваги пасічників Дідовецького старостинського округу!!!!!!!

Відповідно до повідомлення працівників ТОВ "Курс-Агро" 04 червня 2021 року з 18.00 до 10.00 годин ранку відбудеться обробіток кукурудзи даними пестицидами: Ніка (малотоксичний), Пріма або Декогерб (малотоксичний), Ескорт ПАР (малотоксичний), Бор (малотоксичний), Авангард цинк - добриво (малотоксичний), Кораген (малотоксичний, толерантний до бджіл). З метою охорони бджіл від можливого отруєння, просимо Вас на час обробітку ізолювати бджіл у вуликах.

Про підписання контракту.

18 травня  2021 року укладено контракт між  Сухополов’янською сільською радою в особі Сухполов’янського сільського голови  Росовського Дениса Михайловича, який діє на підставі  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з одного боку та громадянкою   Пономаренко Наталією Миколаївною (далі –Директор) з другого боку, відповідно до результатів конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов’янської сільської ради від 11.05.2021 року (протокол №3 від 11.05.2021 року) про те, що: