Відповідно до статті 52, пункту 5 розділу Х «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року №672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», керуючись Порядком проведення конкурсного відбору на посаду директора та інших педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Чернігівської області, затвердженим рішенням сільської ради (1 сесія 8 скликання) від 09 грудня 2020 року оголошується конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Чернігівської області.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" 7 квітня з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із ремонтними роботами, буде відсутня електроенергія у селах Колісники, Левки, Лісові Сорочинці та Стрільники. Вибачте за тимчасові незручності.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" 31 березня, у зв'язку з ремонтними роботами, з 8.00 до 17.00 годин буде відсутня електроенергія у селі Капустенці. Вибачте за тимчасові незручності.

Оголошення про проведення конкурсу добору керівників комунальних закладів "Публічна бібліотека" та "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільської ради.

Відповідно до ст. 21 Закону України ″Про культуру″, ст.24 Закону України ″Про бібліотеки та бібліотечну справу″, керуючись порядком проведеня  конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов′янської сільської ради затвердженим рішенням п′ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов′янської сільської ради від 03 березня 2021 року, та рішенням виконавчого комітету Сухополов′янської сільської ради від 19 березня 2021 року Сухополов′янська сільська рада оголошує конкурс:

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!

Відповідно до повідомлення Прилуцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго" 3 березня з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із ремонтними роботами, буде відсутня електроенергія у селах Погреби, Миколаївка, Боротьба, Білорічиця, Мазки, Піддубівка. Вибачте за тимчасові незручності.

ОГОЛОШЕННЯ!!!

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!!

Відповідно до повідомлення Приулцького РЕМ ПАТ "Чернігівобленерго"1 березня з 8.00 до 17.00 годин, у зв'язку із ремонтними роботами, буде відсутня електроенергія у селах Погреби та Миколаївка. Вибачте за тимчасові незручності.