Перевезення пасажирів на контролі у керівництва громади

20 грудня Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським за участю секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко проведено  нараду з приватним перевізником ФОП В’ячеслав Кудлай, який здійснює перевезення пасажирів на приміських маршрутах  Прилуки – Оникіївка. На нараді  розглядалося  питання щодо збереження графіка руху автобуса на вищевказаному маршруті  та питання  вартості проїзду.

Відзначаємо День Святого Миколая!

19 грудня  відзначаємо  одне з найулюбленіших свят, якого чекає вся дітвора,  – День Святого Миколая, доброго та щедрого покровителя всіх дітей, яким за слухняність та старанність він  приносить  подарунки під подушку. З молитвами до Миколи Чудотворця щодня звертаються тисячі людей по всьому світу.  День Святого Миколая –  це початок чудових новорічних святкувань  для дітей  та дорослих. У Сухополов’янській громаді цього дня традиційно на площі  комунального закладу «Центр культури та дозвілля» сільської ради (с.Манжосівка) відбулося урочисте відкриття Новорічної ялинки, прикрашеної іграшками, зробленими власними руками дітей та дорослих.

У с.Манжосівка  (Дідовецький старостинський округ) на ділянці ремонту  траси   Н-07  встановлюють  шумозахисний екран

У с.Манжосівка (Дідовецький старостинський округ) на ділянці ремонту траси Н-07 встановлюють шумозахисний екран

За інформацією Служби автомобільних доріг у Чернігівській області, один з відрізків капремонту дороги Н-07 Київ - Суми – Юнаківка проходить через село Манжосівка (його протяжність - 3,9 км). Продовжуються роботи по облаштуванню ділянки засобами безпеки та організації дорожнього руху, інфраструктури для жителів населеного пункту. Для підвищення безпеки пішоходів на в'їзді до населеного пункту зроблені засоби примусового зниження швидкості. У процесі ремонту дороги, окрім заміни покриття поширення проїзної частини, та укріплення узбіч, передбачено також встановити зовнішнє освітлення, шумозахисний екран, посадкові майданчики та автопавільйони, зробити тротуари, місцевий проїзд та заїзди у двори. Усі інфраструктурні рішення оговорені з жителями села та реалізовані відповідно до їхніх потреб. Підрядна організація - ТОВ "СП "Автострада".

Відбулася 16 (позачергова) сесія Сухополов’янської сільської ради

15 грудня   відбулося  пленарне засідання 16 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  173  питання. З метою організації здійснення державної регуляторної політики Сухополов’янської сільської ради депутати затвердили  план діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Сухополов’янської сільської ради на 2022 рік. Під час сесії було ухвалено  рішення стосовно внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24 грудня 2020 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2021 рік».

Відкриття поліцейської станції в Сухополов’янській громаді!

14 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  та  начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Володимир Нідзельський  відкрили  поліцейську станцію в Сухополов’янській громаді, яка буде працювати   в с.Заїзд  (Заїздський старостинський округ). На відкритті також були присутні  начальник Прилуцького районного відділу поліції Олександр Шульга, секретар сільської ради  Ольга  Євтушенко  та староста Заїздського старостинського округу Ніна Свистун. Відкриття відбулося в межах реалізації проекту Національної поліції України «Поліцейський офіцер громади», що передбачає функціонування у кожній територіальній громаді поліцейської станції та поліцейського офіцера громади, який  забезпечуватиме правопорядок на своїй території, постійно контактуватиме з мешканцями,  щоб своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.  Мета відкриття  поліцейської станції  – це наближення поліції до громадян та підвищення довіри населення до поліції. Володимир Нідзельський подякував керівництву громади  за плідну співпрацю  та за створення гідних умов для роботи поліцейської станції. Керівництво громади  забезпечило поліцейську станцію комфортним приміщенням з необхідними меблями та оргтехнікою для роботи.

Доброчинна акція «Посилка для воїнів  до Дня Святого Миколая»

Доброчинна акція «Посилка для воїнів до Дня Святого Миколая»

Традиційно до визначних державних та православних свят  Сухополов’янська громада бере активну участь у благодійних акціях щодо збору  допомоги  та смаколиків воїнам-земляків, які  перебувають на передовій на Східних кордонах нашої держави в Донецькій та Луганській областях..