Не несіть на кладовище мертві квіти!

Сухополов’янська ОТГ вчергове закликає мешканців та гостей громади відмовитися від пластикової атрибутики на кладовищах у поминальні дні. Уся ця штучна краса не має жодного релігійного значення, а є лише шкодою для живих людей та для довкілля. Терміни розкладання пластику становлять від 100 до 500 років. Виходить, що штучні квіти будуть розкладатися довше, ніж тривалість життя людини. Навіть пластикові пляшки становлять меншу біду, оскільки можуть піддаватися переробці. А ось штучні квіти – ні. Набагато краще виглядають кущики живих квітів, які з любов’ю власноруч висаджені на могилці. Давайте згадувати рідних добрими справами та турбуватися про пам’ять померлих не на шкоду здоров’я живим. Щиро просимо не використовувати штучні квіти, вінки, корзини та інші ритуальні товари, виготовлені із пластику, на кладовищах Сухополов’янської громади.

На час війни призначити лікарняні можна на підставі листка на роздрукованому бланку: як подати заяву-розрахунок

Через бойові дії, ускладнену логістику і технічні обмеження, створення електронних лікарняних або видача паперових листків непрацездатності сьогодні можуть бути ускладнені.

Для пошуку зниклих рідних під час війни в Україні створено чат-бот "Знайди рідних"

У зв’язку з повномасштабним вторгненням росії в Україну в країні триває процес переміщення мешканців з місць постійного проживання. За даними ООН наразі понад 3,8 млн українців перетнули кордон України з сусідніми державами, 13 млн осіб змінили місце проживання.

Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить Росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

Щиро вдячні за  турботу  та підтримку   жителів Сухополов’янської громади!

Щиро вдячні за турботу та підтримку жителів Сухополов’янської громади!

Сухополов’янська громада постійно опікується питання забезпечення життєдіяльності  кожного з населених пунктів.  На особливому контролі  у керівництва громади  перебуває питання забезпечення громадян медичними препаратами.

Шановні мешканці громади!

Життя не стоїть на місці, навіть, в умовах війни. Сухополов’янська громада - це наш великий дім, де при важкому сьогоденні лише спільними зусиллями ми можемо зробити його чистішім, охайнішим та красивішим. З 1 квітня на території ОТГ стартував весняний місячник з благоустрою території населених пунктів громади. Запрошуємо усіх жителів громади та її гостей активно долучитися до весняних робіт з благоустрою прибудинкових, прилеглих до них територій, паркових зон, вулиць, провулків тощо. Зокрема, розчищення чагарників, впорядкування будівельних матеріалів, дров, опалого листя, збирання сміття, щорічного ритуалу - висадки дерев, квітів, кущів, тощо. Просимо під час місячника здійснити прибирання до 24 квітня 2022 року! Спалювання сміття, листя і сухої трави суворо заборонено! Пам'ятайте: чиста громада — це показник культури її мешканців.

Шановні жителі громади!

Наближаються Великдень і поминальні дні. За усталеною традицією мешканці громади будуть віддавати шану померлим близьким і родичам, відвідуючи їх могили.

Шановні жителі Валківського старостинського округу!

Територія села - одна спільна оселя для всіх і кожного, чистота, якої починається із сумлінного ставлення жителів до довкілля, поваги до оточуючих та самих себе, а також зі злагодженої роботи комунального підприємства та сільської ради. До війни Валківським старостинським округом були складені списки осіб, які бажали укласти договори з КП "Арт-С" на вивезення твердих побутових відходів.

Поліція Прилуччини інформує

Поліція Прилуччини інформує: заборонено збирати на брухт пошкоджену чи знищену військову техніку. Правоохоронці наголошують, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність у вигляді обмеженням волі на строк до одного року. Відповідно до розпорядження Голови Чернігівської обласної військової адміністрації забороняється збирання, заготівля та здійснення операцій з металобрухтом, що утворився внаслідок знищення або пошкодження будь-якої військової техніки та її елементів. Заборона потрібна для кращого документування агресії та злочинів російських військ.Окремо інформуємо, що відповідно до статті 213 Кримінального кодексу України (порушення порядку здійснення заготівлі металобрухту та операцій з металобрухтом) передбачено відповідальність у вигляді штрафу від тисячі п’ятисот до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до одного року.