Відбулося друге засідання 23 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради

Після оголошеної перерви 28 вересня  відбулося друге  засідання 23 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого були розглянуті питання, а саме: «Про утворення лічильної комісії» та  «Про дострокове припинення повноважень секретаря Сухополов’янської сільської ради восьмого скликання Євтушенко О.А.».

Про захист довкілля — інформація на Гіді з держпослуг

26 вересня у світі відзначають Всесвітній день здоров'я довкілля. Навіть в умовах повномасштабної війни росії проти України ми мусимо дбати про збереження навколишнього середовища для комфортного життя майбутніх поколінь. Наші ліси, степи, гори і водойми — все це багатство українського народу, а отже, і наша відповідальність за їх збереження.

«Барометр професій» від обласної служби зайнятості Цікавитеся актуальними професіями Чернігівщини?

Отже, актуальні професії на ринку праці області: водій автотранспортних засобів, оператор котельні, тракторист, соціальний робітник, кухар, бухгалтер, продавець продовольчих та непродовольчих товарів, верстатник деревообробних верстатів, слюсар-ремонтник.

З Воздвиженням!

Вітаємо з великим святом світла і радості душі — з Воздвиженням Чесного і Животворящого Хреста Господнього. Нехай цей день подарує благодать в сім'ю і здоров'я, милосердя душі і доброту серця, світло і радість, щастя і достаток. Хай слово Боже наповнить серця любов'ю, щирістю та надією на краще майбутнє. Нехай Всемилостивий Господь дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі.

Виправдовувала збройну агресію рф проти України: на Чернігівщині СБУ викрила інтернет-пропагандистку

Співробітники СБУ викрили мешканку одного з райцентрів Чернігівщини, яка поширювала у соцмережах матеріали де виправдовувала збройну агресію рф проти України та схвалювала окупаційні дії ворога.

Сухополов’янська громада  ввійшла в десятку громад області, які беруть участь у програмі «Вибір-5»

22 вересня 2022 року на базі Дідівського ліцею відбувся «круглий стіл» у рамках проєкту «Посилення спроможності громад Чернігівської області у сфері профілактики вживання дітьми та молоддю психоактивних речовин». Координаторка проєкту Лариса Рень розкрила суть проєкту, розповіла про його цілі, звернула увагу на важливість спільного стратегічного бачення у  профілактиці вживання психоактивних речовин. Проєкт реалізується за підтримки UNODC - United Nations Office on Drugs and Crime Молодіжної Ініціативи Управління ООН з питань наркотиків і злочинності, з коштами, що надані Центром профілактики зловживання наркотиків (Японія). Цій презентації передувало навчання тренерів у профілактичній програмі "Вибір", в якому взяла участь психологиня  Дідівського ліцею Наталія Сім’ячко, проявивши ініціативу. І виборола право  зі своїм закладом освіти взяти участь у проєкті.

За допомогами від ФССУ звернулись 1,75 млн людей – їм нараховано виплати на 10 млрд грн

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах. У період війни цей страховий захист зберігається і продовжує забезпечуватись Фондом соціального страхування України.