Авто та тепловий приціл передали на передову!

16 січня сільський голова Денис Росовський та представники депутатського корпусу громади передали авто та тепловий приціл нашим землякам-захисникам для виконання бойових завдань на Сході України. Перед відправленням авто перефарбували та укомплектували всім необхідним. Це перша співпраця Сухополов’янської громади по передачі авто Збройним Силам України. За цим результатом стоїть величезна робота людей, які об’єднались гарною ідеєю подарувати авто хлопцям на фронт. Велика та щира подяка кожному, хто приймав участь у зборі коштів, придбанні, доставці, покрасці авто! За кожну гривню, за допомогу, за репост, молитву, підтримку та побажання. Господи, Збережи кожного захисника, дай Сили. Слава Україні! Героям Слава!

Вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У грудні 2022 року учні закладів освіти Сухополов’янської громади мали можливість взяти участь у ХІІІ Міжнародного мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Журі визначило 7 переможців та з них трьох учасників обласного туру.

Туристичний проєкт «Круто Мандри» - село Переволочна!

У 28 кілометрах від міста Прилуки, подалі від цивілізації та галасу, на березі мальовничої, древньої річки Удай причаїлося старовинне село Переволочна.Колись це був преславний град «Переволока» - грізна фортеця Київської Русі на кордоні з Диким полем. У часи козаччини Переволочна стала сотенним містечком Прилуцького полку, а вперше про це поселення згадується в 11 столітті літописцем Нестором, як укріплений град.

Велосипеди для працівників територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської громади!

13 січня сільський голова Денис Росовський взяв участь в урочистій передачі шести велосипедів марки «Dorozhnik Retro» за сприяння Чернігівської обласної військової адміністрації від Міжнародного медичного корпусу для територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сухополов’янської громади, яка відбулася на території   КЗ «Центр культури та дозвілля» (Дідовецький старостинський округ). У територіальному центрі працює всього  39 соціальних працівники, які надають соціальні послуги 498 жителям похилого віку та особам з інвалідністю у населених пунктах старостинських округів громади.  Велосипеди отримають для використання в роботі  шість соціальних працівників із с.Мазки, с.Рудівки, с.Ряшки, с.Стрільники, с.Переволочна та  с.Боршна.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 25 січня 2023 року

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: відповідно до розпорядження сільського голови від 12 січня 2023 року № 2 «Про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради» 25 січня  2023 року о 10.00 відбудеться засідання виконавчого комітету сільської ради у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

Подарунок на Різдво!

У Різдвяний час трапляються дива і мрії стають реальністю. Не вірите? Запитайте у багатодітної родини з Малківки, яка напередодні Святвечора отримала … корову. Це стало можливим внаслідок програми передачі племінних нетелей (корів) багатодітним родинам, відмови від тварини із-за певних поважних обставин попередніх власників.

Завітали  колядувальники до Сухополов’янської громади!

У святкові різдвяні дні є гарна традиція – колядувати.З новорічно-різдвяними привітаннями  6 січня до  Сухополов’янської громади завітали  юні колядувальники, які вбравшись в українські вбрання, підготували та заспівали колядок для колективу громади,  у яких звучали побажання всім добра і любові, надії та радості, миру і тепла в  кожному домі. Щирі посмішки, теплі слова подяки від очільника Сухополов’янської громади Дениса Росовського  та гостинці були їм нагородою за подарований святковий настрій.            Щиро вітаємо  всіх з Різдвом Христовим! Нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає нас, а кожна оселя наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом. Нехай проміння Віфлеємської зорі осяє наші душі і серця миром, хай Різдво Христове утверджує нашу віру в Перемогу!