Оперативна інформація станом на 06.00 09.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста сорокова доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої країни. Сьогодні вночі російські терористи завдали чергового масованого ракетного удару по Україні. Інформація щодо наслідків цієї терористичної атаки наразі уточнюється.

День  пам’яті та примирення

Щороку 8 травня відповідно до  Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років» Україна разом із європейською спільнотою відзначає День пам’яті та примирення. Цьогоріч  цей день  Україна вдруге відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва рф.    Нині, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з агресором. Сьогодні саме рф, увібравши в себе всі злочинні практики нацизму й комунізму, зазіхає на нашу територіальну цілісність і зруйнувала мир у Європі. Українці не мають  права програти і не програють,  бо захищають рідну землю, боронять своє право вільно обирати майбутнє. Для нас це війна за свободу, цивілізованість, демократію та європейські цінності проти імперських амбіцій підступного агресивного сусіда-злочинця. Міць наших Збройних Сил є запорукою існування держави, вільного життя кожного з нас. Війна – це не лише гармати й масштабні бої. Це – зруйновані долі, мільйони людських бід, які тривали роками. Українці на боці антигітлерівської коаліції зробили значний внесок у Перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціна цього внеску – надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які жили на території України. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб.

Служба зайнятості пропонує роботодавцям фінансову підтримку

ТОВ "Бейкері Фуд Індастрі", ТОВ «Овочева група», ТОВ «АР Козелець» є ринкоутворюючими підприємствами Козелеччини. Вони стабільно працюють і розвиваються, а тому час від часу потребують нових працівників. Уже не перший рік підібрати потрібні кадри їм допомагає служба зайнятості. Про шляхи подальшої співпраці, послуги служби зайнятості в період воєнного стану, зокрема фінансові стимули для роботодавців, йшлося під час зустрічей заступника директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергія Роговця з керівництвом цих підприємств.

Оперативна інформація станом на 06.00 08.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Вночі, 8 травня 2023 року, ворог знову атакував територію України, застосувавши іранські ударні БпЛА “Shahed”. 35 із 35 дронів було знищено нашими захисниками.

Оперативна інформація станом на 06.00 07.05.2023 щодо російського вторгнення

Розпочалася чотириста тридцять восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби противник завдав 6 ракетних ударів, зокрема по містах Часів Яр, Костянтинівка та Херсон. Крім того, завдав 48 авіаційних ударів та здійснив 77 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура, є потерпілі.

Оперативна інформація станом на 18.00 06.05.2023 щодо російського вторгнення

Триває чотириста тридцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави.Протягом цієї доби противник завдав 6 ракетних ударів, зокрема по містах Часів Яр, Костянтинівка та Херсон. Крім того, російська федерація завдала 25 авіаційних ударів та здійснила більш як 20 обстрілів з реактивних систем залпового вогню. Зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Відбулася  31 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

05 травня відбулося пленарне засідання 31 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто  31 питання. На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

СБУ запобігла контрабанді до ЄС психотропів, які були приховані в кондитерських виробах

Служби безпеки ліквідувала транснаціональний канал контрабанди наркотиків і психотропів до європейських країн. У результаті комплексних заходів у Києві та Чернігівській області затримано організатора наркобізнеса.