Відбулася  27 (позачергова)   сесія Сухополов’янської сільської ради

27 грудня  відбулося пленарне засідання 27 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  під час якого  було розглянуто 2 питання. На початку сесії депутати сільської ради, посадовці, старости старостинських  округів громади вшанували  хвилиною мовчання   світлу пам'ять, громадянську відвагу та героїчний подвиг воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Відбулося  засідання виконавчого комітету

27 грудня відбулося засідання виконавчого комітету, під час якого було розглянуто   8  питань.З метою створення належних умов функціонування комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради, забезпечення надання якісних медичних послуг за програмою державних гарантій медичного обслуговування, члени виконавчого комітету, заслухавши доповідь  в.о. начальника відділу –  головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та господарської роботи сільської ради Наталії Бицької,  схвалили Програму з оплати комунальних послуг та енергоносіїв  закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу, на 2022 рік (в новій редакції).

На Чернігівщині потрібні швачки

Незважаючи на воєнний стан, швейні підприємства області працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Найбільше бракує швачок. Також потрібні інженери-технологи, складальники верху взуття, кравці тощо. Роботодавці гарантують офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату, соціальний пакет, комфортні умови праці. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується більше 30 вакансій у галузі легкої промисловості із заробітною платою до 13 тис. грн.

Медзаклади Чернігівщини потребують працівників

Про це повідомляють у службі зайнятості. Робота є для лікарів різних профілів, сестер медичних, фельдшерів, молодших медичних сестер. Зокрема в області потрібні лікарі загальної практики-сімейні лікарі, терапевти, педіатри, стоматологи, невропатологи, хірурги, анестезіологи тощо. Медпрацівників шукають у Чернігові, Сновську, Новгород-Сіверську, Ніжині, Варві, Прилуках, а також на Городнянщині, Коропщині, Сосниччині, Бобровиччині, Борзнянщині, Ічнянщині, Куликівщині. Загалом у базі даних обласної служби зайнятості налічується близько 40 вакансій у сфері охорони здоров’я.

На платформі «Prometheus» розміщено новий освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз»

Мета освітнього онлайн-курсу – допомогти молоді набути навичок життєстійкості, що дозволить їм бути краще підготовленими до травм, загрозі значних стресів в умовах повномасштабної війни. Освітній курс «Життєстійкість молоді в умовах криз» розміщено на платформі «Prometheus» у межах реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні. Курс є безкоштовним, після завершення навчання його слухачі отримають сертифікати.

Виїзний прийом в с. Мазки!

23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Мазки (Мазківського старостинського округу громади).

Виїзний прийом в с. Погреби!

23 грудня Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський спільно із секретарем ради Ольгою Євтушенко провів особистий виїзний прийом громадян у селі Погреби (Погребівського старостинського округу громади).

З Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо з прийдешнім Різдвом Христовим усіх, хто нині відзначає це величне свято. Хтось далеко від дому, хтось у колі родини. Але де б ми не були, віра об'єднує. Нехай диво благословенної днини дбайливо зберігає найкраще, що в кожному з нас, зміцнює духовні сили.