У Прилуках поліцейські затримали торгівця наркотиками

Співробітники кримінального блоку Прилуцького районного відділу поліції викрили 44-річного прилучанина під час збуту чергової партії наркотичної речовини. Чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Оперативна інформація станом на 06.00 23 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Соборності  України

22 січня 2024 року відзначаємо  День  Соборності України та 105-у  річницю від підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Cухополов’янська громада долучилася  до відзначення  Дня Соборності України,  усі заходи якого цьогоріч проходять під гаслом «НАША ЄДНІСТЬ – НАША ЗБРОЯ».

З метою підтримки наших мужніх та незламних  ЗСУ !

20 січня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський та депутат  сільської ради Олексій Івахненко  мали честь  на запрошення БО «БФ «10 гривень Прилуки» взяти активну участь  в  благодійному аукціоні, мета якого –  збір коштів на fvp дрони для легендарного 54 окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України. Висловлюємо слова вдячності БО «БФ «10 гривень Прилуки» за організацію та проведення даного заходу. Продовжуємо спільними зусиллями долучатися та активно допомагати й підтримувати  наші мужні та незламні ЗСУ. Наближаймо перемогу разом кожен на своєму фронті! В єдності наша сила!  Все буде Україна!

У Варвинській громаді поліцейські викрили перевізника незаконно добутої деревини

У зупиненій на автошляху для перевірки великоваговій вантажівці співробітники групи реагування патрульної поліції Прилуцького районного відділу поліції виявили вантаж лісопродукції, супровідні документи на яку викликали сумнів щодо їх достовірності.

Вітаємо наших переможців!

Перший старт у 2024 році виявився вдалим для вихованців КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа»  Сухополов’янської сільської ради. 16 січня в місті Києві відбувся чемпіонат Чернігівської області з легкої атлетики серед дорослих, юніорів та юнаків 2007-2008 р.н., 2009-2012 р.н. Команду Сухополов'янської Дитячо-юнацької спортивної школи представляли 17 юних спортсменів.  Продемонструвавши швидкість, витривалість, силу, самовідвагу, наші легкоатлети здобули 7 медалей. Так тримати!

Оперативна інформація станом на 06.00 22 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто восьма доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 20 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.