Заходи до Дня Перемоги!

9 травня сільський голова Денис Росовський, заступник сільського голови Сергій Проценко та голова Сухополов'янської ветеранської організації Середа Петро Іванович поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам Другої Світової війни в селі Полова та відвідали учасника бойових дій Галіча Михайла Михайловича. Привітали його зі святом Перемоги та вручили грошову допомогу, продуктові набори від ПрАТ «Прилуцький Хлібозавод», ТОВ «Прилуцький Хлібодар», продуктові набори від ТОВ «Агрікор Холдинг», фонду «Агрейн», а також продуктовий набір від Народного депутата Валерія Дубіля ВО «Батьківщина» та лідера громадського руху «Оновлення» Сергія Коровченка. Також відвідали солдатських вдів, які проживають на території сіл Сухополова і Полова. Це Чорномаз Марія Марківна, Гавришенко Лідія Яківна, Андреєва Марія Андріївна, Загуменник Євдокія Дмитрівна, Трепаченко Марія Семенівна. Вельмишановним вдовам було вручено грошову допомогу та продуктові набори.

08:48 10.05.2020

Шановні жителі сіл Сухополов'янської об'єднаної територіальної громади!

8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам'яті і примирення, присвячені пам'яті жертв Другої Світової війни, та перемоги над нацизмом. Від щирого серця вітаємо Вас з цими світлими і урочистими для нас днями хочемо привітати всіх із Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Ми завжди пам'ятаємо, що 9 Травня - це особливе для нашого народу свято Перемоги - іншого такого великого, і настільки вистражданого, не знайти. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління - це приклад самопожертви та відваги, це суміш печалі радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя. Бажаємо Вам, земляки, міцного здоров'я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього рідної землі!

19:50 08.05.2020

Покладання квітів!

До Дня пам’яті та при­ми­рен­ня та до 75-ї річ­ни­ці Пе­ре­мо­ги над фа­шиз­мом у Дру­гій сві­то­вій вій­ні, що від­зна­ча­ють­ся 8 та 9 трав­ня керівництво громади здійснило покладання квітів до пам’ят­ни­ка бойової сла­ви в с. Манжосівка. При­сут­ні схи­ли­ли го­ло­ви пе­ред ге­ро­ями, які від­важно й са­мо­від­да­но бо­ро­ли­ся з на­циз­мом. Дякуємо ветерани за Ваш безцінний подвиг! З урахуванням карантинних обмежень масовий захід не проводився.

19:49 08.05.2020

Відвідини ветеранів!

8 травня 2020 року до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у другій світовій війні сільський голова Денис Росовський спільно з в.о. старост та депутатами старостинських округів відвідали учасників бойових дій та солдатських вдів, що проживають на території громади. Це, зокрема, Брухно Анатолій Опанасович - с. Заїзд (стаціонарне відділення Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

18:05 08.05.2020

Допомога фахівцям ветеринарної медицини Прилуцького району!

Враховуючи звернення Прилуцької районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо надання допомоги в забезпеченні працівників засобами індивідуального захисту для проведення протиепізоотичних заходів в особистих селянських господарствах населених пунктів Сухополов’янської ОТГ з метою протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції, 8 травня 2020 року сільський голова Денис Росовський спільно з Народним депутатом Валерієм Дубілем від ВО «Батьківщина» та головою громадського руху «Оновлення» Сергієм Коровченком відвідали дану установу для надання допомоги по забезпеченню усіх працівників установи респіраторами та багаторазовими захисними костюмами.

18:02 08.05.2020

Триває ремонт доріг!

На території Сухополов'янської об'єднаної територіальної громади продовжуються роботи з ремонту автомобільних доріг. Наразі триває ліквідація ямковості пневно-струменевим методом на автомобільній дорозі державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка на ділянці км 139+600 в межах села Охіньки. Ремонтні роботи виконуються ТОВ "ШБУ-77" на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

10:29 08.05.2020

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

Сухополов'янська сільська рада об'єднана територіальна громада від щирого серця вітає з Днем Народження депутата Дідовецького старостинського округу Овдієнка Олександра Миколайовича! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай в майбутньому на Вас чекають довгі роки, наповнені земними радощами і корисними справами! Впевнені, що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, уміння творити добро! Ми вдячні долі, що маємо можливість із Вами працювати.

08:51 08.05.2020

Заміна електроопор в селі Погреби

З метою покращення електропостачання на території Погребівського старостинського округу Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади Прилуцьким РЕМ ПАТ «Чернігівобленерго» здійснюються роботи по заміні дерев’яних опор ліній електропередач на залізобетонні по вулиці Ніжинській села Погреби.

15:24 07.05.2020

Реєстрація народження дівчинки!

4 квітня Заїздським старостинським округом здійснено реєстрацію народження дівчинки Софійки. Від щирого серця вітаємо батьків із цією приємною подією. Бажаю, щоб малятко росло щасливою і веселою, щоб її життя було світлим і добрим. Нехай у родині завжди панують мир і любов, а дочка нехай буде великою радістю і справжньою гордістю.

18:35 04.05.2020

РЕМОНТ ДОРОГИ!

На території Сухополов'янської ОТГ триває ямковий ремонт окремих ділянок автомобільної дороги державного значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, та перекриття мостових переходів, а також підходів до них, через річку Удай (км 108+550, км 114+500, км 118+400). Ремонтні роботи виконуються ТОВ "ШБУ-77" на замовлення Служби автомобільних доріг у Чернігівській області.

18:32 04.05.2020