Поліція Прилуччини запрошує охочих вступити до лав бригади «Лють»

Бійці штурмової бригади Нацполіції «Лють» готові помститися загарбникам. Приєднуйся до команди! Перетвори свою лють на зброю! На Чернігівщині триває прийом заяв кандидатів для заміщення вакантних посад поліцейських патрульної служби поліції особливого призначення «Чернігів» Головного управління Національної поліції в Чернігівській області (для виконання завдань в підрозділах поліції особливого призначення «Сафарі», «Цунамі», «Луганськ» Департаменту поліції особливого призначення «Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»). Щоб розпочати участь у конкурсному відборі, необхідно заповнити анкету за посиланнями:

Підтримка для  фермерів

Підтримка для фермерів

Благодійна організація Worldpartners (Нідерланди) з початку бойових дій реалізує програму, в межах якої надавались насіннєві матеріали з Нідерландів для домогосподарств та фермерів України. Цього року понад 20 тис. домогосподарств та 100 фермерських господарств отримали насіннєву картоплю, насіннєву цибулю та насіння овочів “борщового набору”.

Люди, які через війну в Україні покинули рідні домівки, мають стати повноцінними учасниками економічного та громадського життя у нових громадах»

Таку думку вчора під час робочої зустрічі з членами Ради з питань ВПО при Ніжинській РДА висловив заступник директора Чернігівського обласного центру зайнятості Сергій Роговець.

Вічна пам'ять!

Сухополов’янська громада висловлює найщиріші співчуття сестрі медичній Дідівської амбулаторії  загальної практики сімейної медицини Олені Тарасенко з  приводу  тяжкої втрати – смерті  рідного брата,  Героя – Аверкіна Віталія Олександровича (1975 р.н.) із с. Рибці,  який загинув 30 вересня 2023 року в районі населеного пункту смт. Керамік Донецької області, мужньо виконавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність. Віталій віддав своє життя за захист не лише України, а й кожного з нас.

За допомогою служби зайнятості переселенець з Лисичанська знайшов роботу в Ічні

Які б випробування не підкидала доля, треба впевнено йти вперед. Це підтверджує й життєва історія переселенця Володимира Бугайчука, який переїхав до села Андріївка Ічнянської територіальної громади і знайшов там бажану роботу.

Оперативна інформація станом на 06.00 06 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот дев’яноста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.

Ти як?... Служба зайнятості піклується про ментальне здоров'я українців

У рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої Першою леді України Оленою Зеленською, фахівці Чернігівської обласної служби зайнятості проводять тренінги для безробітних та шукачів роботи на тему «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях».

339 мешканців Чернігівщини отримали ваучер на навчання від служби зайнятості

Понад 14,6 тисяч українців, серед яких 339 мешканців нашої області уже отримали від держави ваучери на навчання. Про це повідомила директорка Чернігівського обласного центру зайнятості Людмила Ключник.

Оперативна інформація станом на 06.00 05 жовтня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася п’ятсот вісімдесят девʼята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення оборони на сході та півдні України, наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних дій на Бахмутському напрямку, знищують ворога, крок за кроком звільняють тимчасово окуповані території, закріплюються на досягнутих рубежах.