Нехай кожна дитина буде щасливою!
01 червня відповідно до Указу Президента України відзначаємо День захисту дітей, на жаль, в умовах повномасштабної збройної агресії рф проти України. На сьогодні перед нашою державою постають нові виклики у сфері захисту прав дітей, адже російські військові порушують їх основоположні права, передбачені Конвенцією ООН про права дитини.
Пролунав останній шкільний дзвінок у закладах освіти Сухополов’янської громади!
31 травня 2024 року – день неймовірних емоцій, вражень, хвилювань як дорослих, так і дітей! У всіх закладах загальної середньої освіти Сухополов’янської громади відбулися урочисті заходи до Свята останнього дзвоника. У Сухополов’янській громаді функціонують 8 закладів загальної середньої освіти: з них 2 ліцеї з 5 філіями, 2 заклади загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, 1 гімназія та 3 заклади загальної середньої освіти І-ІІ ступенів, у яких навчалися 877 учнів. 9-й клас закінчили 104 випускники, з них свідоцтва про здобуття базової середньої освіти з відзнакою отримали 7 випускників. У громаді всього 42 випускники 11-х класів, які отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти; 1 випускник отримав срібну медаль, 5- золоту.
Безпековий фактор – один з ключових у галузі освіти громади
31 травня 2024 року очільник Сухополов’янської громади Денис Росовський і начальник відділу освіти, молоді та спорту Тетяна Рева взяли участь у громадських обговореннях на тему: Реформа профільної середньої освіти: Чернігівська область», які відбулися за участі В’ячеслава Чауса – начальника Чернігівської обласної військової адміністрації, Олени Дмитренко –голови Чернігівської обласної ради, Дмитра Завгороднього – заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Юрія Музики – начальника управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Валентини Полторак, менеджерки Проєкту DECIDE, заступниці голови ГО DOCCU та інших представників Проєкту DECIDE.
Дякуємо за співпрацю та допомогу!
31 травня 2024 року ТОВ «Прилуцький хлібодар» на території Лісовосорочинського та Замостянського старостинських округів профінансовані роботи з поточного ремонту пневмо-струменевим методом автомобільної дороги загального користування місцевого значення Радьківка - Лісові Сорочинці /Н-07/ 0250429 та Білещина-Замістя С250434 (в’їзд до с.Замістя зі сторони м.Прилуки).
Продовження робіт з благоустрою у Білорічицькому старостаті!
У Сухополов’янській громаді проводяться роботи з благоустрою. 31 травня 2024 року у Білорічицькому старостинському окрузі працювала техніка комунального підприємства «Добробут» Сухополов’янської сільської ради, і як результат: здійснено обкошування території дитячого майданчика, території навколо стадіону Білорічицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, а також узбіч доріг в с.Білорічиця та між селами Дмитрівка та Білорічиця. Відповідні роботи будуть продовжені і в інших старостатах громади. Працюємо далі для жителів нашої громади.
Роботи з благоустрою у Малківському старостаті!
У Сухополов’янській громаді продовжуються роботи з благоустрою на території населених пунктів сільської ради. Ураховуючи звернення жителів, 29 та 30 травня 2024 року у Малківському старостинському окрузі працював грейдер сільської ради, спеціалізована техніка КП «Добробут» Сухополов’янської сільської ради та ТОВ «Ресурс-Агро» і як результат: здійснено підсипку з подальшим вирівнюванням та грейдеруванням найбільш проблемних ділянок вул. Киселівської в с. Малківка.
Оперативна інформація станом на 10.30 30.05.2024 щодо російського вторгнення.
Вісімсот двадцять сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Сили оборони України продовжують ведення оборонної операції та зосереджують основні зусилля в Таврійському, Донецькому і Слобожанському операційних районах. Українські воїни утримують позиції та знищують наступальний потенціал російських окупантів.
Оперативна інформація станом на 23.00 29.05.2024 щодо російського вторгнення.
Оперативна інформація станом на 23.00 29.05.2024 щодо російського вторгнення.
Примусова праця та торгівля людьми : як розпізнати й уникнути
З початку воєнних дій близько 7,7 мільйона українців були змушені покинути домівки й переїхати в інші регіони України та за кордон. У зв’язку з цим для внутрішньо переміщених осіб та осіб-мігрантів зростають ризики примусової праці та потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Конвенція Міжнародної організації праці про примусову чи обов’язкову працю № 29, визначає примусову працю як будь-яку роботу чи службу, яку вимагають від якої-небудь особи під загрозою покарання і для якої ця особа не запропонувала добровільно своїх послуг.