УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) та  на повітряній лінії електропередачі

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на кабельній лінії електропередач 13 липня 2023 року з 08.30 до 20.30 відбудеться відключення електроенергії в селі Заїзд.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 12 липня 2023 року з 08.00 до 20.30 відбудеться відключення електроенергії в селах: Білорічиця, Заїзд, Канівщина, Кроти, Сухоставець, Тихе, Нетяжино.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП), 11 липня 2023 року з 08.00 до  20.00 відбудеться відключення електроенергії в с.Сухополова та с.Заїзд.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на  повітряній лінії електропередачі

Про проведення 35 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  14 липня  2023 року о 09.30 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  35 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

До відома населення!

Комунальним підприємством «Добробут» Сухополов’янської ОТГ продовжується робота по підписанню договорів з населенням на вивезення твердих побутових відходів.