УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 03 липня 2023 року з 08.30 до 18.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Заїзд (частково), Канівщина, Тихе, Сухоставець та Білорічиця (частково).

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 29 червня 2023 року з 08.30 до 18.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Мільки, Переволочна.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 27 червня 2023 року з 08.30 до 18.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Нетяжино, Петрівське, Канівщина, Кроти та Сухоставець.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі та на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП)  27 червня 2023 року з 08.00  до 18.30 відбудеться  відключення електроенергії в селах: Заїзд, Канівщина, Кроти, Сухоставець, Тихе, Білещина, Густиня, Замістя, Заудаївське, Капустенці, Маціївка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Ярова Білещина, Високе, Ряшки, Смош, Мільки, Переволочна.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на повітряній лінії електропередачі 26 червня 2023 року з 08.00 до 19.00 відбудеться відключення електроенергії в селах  Заїзд, Високе, Ряшки, Смош.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на обладнанні підстанції (ПС, РП, ТП, КТП) 21 червня  2023 року з 08.00  до 20.00 відбудеться  відключення електроенергії в селах Бажанівка, Білорічиця, Боротьба, Димирівка, Зарудка, Знам’янка, Ладівщина, Мазки, Маціївка, Миколаївка, Піддубівка, Погреби, Пологи, Приозерне, Смош, Тарасівка.

УВАГА! ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

Відповідно до повідомлення АТ «Чернігівобленерго» у зв’язку з виконанням ремонтних робіт на електропідстанції, 19 червня 2023 року з 09.00 до 18.00 відбудеться відключення електроенергії в селах Білещина, Густиня, Замістя, Заудаївське, Капустенці, Маціївка, Пирогівці, Полова, Сухополова, Ярова Білещина.