Урочистості до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

У серцях народу Україна – це серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан. Ці барви  української державності зливаються в Державному  Прапорі України. З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України  та виховання поваги громадян до державних символів  України День Державного Прапора відповідно Указу  Президента України   2004 року  відзначається щорічно 23 серпня, а у 2009 році було внесено зміни до цього Указу й засновано щорічну офіційну церемонію підняття Державного Прапора 23 серпня по всій Україні.

Доброчинна акція «Посилка для воїнів АТО/ООС з нагоди 30-річчя Незалежності України»

Традиційно до визначних державних та православних свят  Сухополов’янська громада бере активну участь у благодійних акціях щодо збору  допомоги  та смаколиків воїнам  АТО/ООС.

Непідробна любов до України з патріотизмом у душі та у кожному творі!

Україна для кожного з нас – це Батьківщина, найкраща, найрідніша, це та земля, де ми народилися, де завжди на нас чекає батьківська домівка, зігріта теплим родинним затишком, добротою та материнською ласкою. Це все те, що навколо нас: чарівна природа, родючі землі, неповторна культура та багаті, щедрі душею українці. Для нашої неньки-України 2021 рік – особливий, ювілейний. Ми відзначаємо 30 років з часу здобуття нашою державою  Незалежності.  

День села у Знам’янці !

Уже традиційно, 19 серпня,  у день святкування Преображення Господнього або Яблучного Спаса,  жителі  села Знам’янка (Знам’янський старостинський округ) відзначають День села, який був започаткований жителем с. Знам’янка, Заслуженим  лікарем  України, нині покійним, Миколою  Правдивцем. Кожне українське село має свою неповторну історію, свої злети і падіння, свої постаті та події. У всі часи село працювало, горювало, але співало. Світ людини з села простий і щирий, буденний і величний. Люди поклоняються землі і сонцю, чесним мозолям і шляхетній сивині, працелюбству і майстерності. Щороку сільська Знам’янська родина цього дня   збирається разом і поринає у світ спогадів і любові, відзначають і згадують кращих, або ж просто спілкуються. Присутні на заході із захопленням розглядали запропоновані  старовинні експонати, які демонстрували життя та побут  минулих поколінь, виставки робіт  вишивки бісером вправних місцевих майстринь, дитячі роботи, підготовлені в рамках святкування  30-ї річниці незалежності України. Окремої уваги заслуговував стенд зібраних  статей у друкованих виданнях, героями яких були жителі села під назвою  «Спогади рідного села Знам’янка».

Сергіївська об’єднана територіальна громада відкрита до співпраці та обміну досвідом

За ініціативи голови Прилуцької районної державної адміністрації Геннадія Луценка  делегація з Прилуцького району 17 серпня відвідала Сергіївську об’єднану територіальну громаду (Полтавська область), щоб перейняти позитивний досвід у громади, яка відкрита до співпраці  та постійного розвитку. У складі делегації були Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, голови  територіальних громад Прилуччини (Варвинської, Ічнянської, Парафіївської, Малодівицької, Талалаївської, Яблунівської) та  їх представники, народний депутат України Борис Приходько, депутат Чернігівської обласної ради Віталій Лічман, перший заступник голови Прилуцької райдержадміністрації Володимир Чернов. Також у зустрічі взяли участь не лише делегація з Чернігівської області, а й з Полтавської у складі депутата Полтавської обласної ради Олександра Суханя, голови Миргородської районної ради Наталії Гирки, Лохвицького міського голови Віктора Радька та голови Великобудищанської територіальної громади.

Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.

18 серпня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.

Вітаємо з Яблучним Спасом!

Вітаємо усіх віруючих жителів громади та гостей з Яблучним Спасом і всім серцем бажаємо медового смаку щастя у житті, соковитих і смачних яблук у кошику, звільнення душі від усього сумного і недоброго. Нехай цей день наповнить Вас силами і здоров’ям, нехай Господь пошле всіх благ і чистих надій. Здоров'я Вам, сил, добробуту і найміцнішої віри.

«Україна старовинна» – завершення мистецького туру «Україна буває різною» (с. Смош)

Наша Україна буває різною: молодою, гостинною, уславленою, героїчною, а її коріння сягає сивої давнини. Ми маємо багату і оригінальну культуру, надбану численними поколіннями. Кожна нація, і ми не є винятком, має свої звичаї, обряди, традиції, що склалися протягом багатьох століть і освячені віками. Кожен має бути обізнаний з історією свого народу, мусить знати, як жили наші діди і прадіди.

«Україна героїчна» в рамках мистецького туру «Україна буває різною» (с. Рудівка)

24 серпня 1991 року Верховна Рада України урочисто ухвалила Акт про проголошення України незалежною, самостійною та  демократичною державою. До цієї події ми йшли довгим, тяжким і жертовним шляхом, дорого за неї заплативши життями своїх найдостойніших синів і дочок. За нею – і трагічні, і героїчні історії нашого народу. Кожне століття поповнювало нашу історію сторінками боротьби за незалежність. Українські козаки, Герої Крут, Другої Світової війни, Герої Майдану, Герої АТО…Вони мріяли і борлися за вільну, сильну і незалежну Українську державу. «Україна героїчна» -  саме таку назву мав захід, який відбувся 16 серпня в с.Рудівка (Рудівський старостинський округ), у   рамках  мистецького  туру «Україна буває різною», присвяченого 30-й річниці незалежності України.