ЗАПРОШУЄМО НА ЕКСКУРСІЮ!

Красиве українське село Маціївка. Зелені болота, луки, яри. Затишні лісосмуги дарують спокій і бадьорість людині, яка стомилася. А ще тут є справжні «Маціївські Карпати», «Ялини Мірюти». Дорослі і діти, які хочуть відпочити від міста та побути ближче до природи, дізнатися багато цікавого, обов’язково повинні завітати до Маціївки, пройти стежками туристичного маршруту та відвідати Етнопасіку «Диво-мед». Під час екскурсії Ви зможете дізнатися все про Маціївку, життя бджіл, спробувати найсмачніший мед, варення із бузини, подивитися на колекцію вишиванок, прийняти участь у майстер-класах по виготовленню виробів із глини та свічок, полежати в апі-будиночку, побувати на свіжому повітрі та дружніх посиденьках, тощо. Тож, запрошуємо усіх бажаючих до Маціївки на дендро-, глино- та апі-терапію. Тел. для довідок 0995441006 Жилкіна Тетяна Іванівна, голова ГО "Бджолярі Прилуччини"

Дякуємо за надану фінансову допомогу!

З  метою  виконання якісних робіт  з благоустрою, зокрема щодо   викошування трави  та зеленої порослі по  старостинських округах  громади, за фінансової підтримки  ТОВ «Агрікор-Холдинг» був придбаний мульчувач-косарка  «MATENG» вартістю 30 тис.грн. для комунального підприємства «АРТ-С».

Вшанування пам’яті загиблого Героя Сергія Безгубченка

Сьогодні, 4 вересня,   роковини з дня загибелі солдата  Безгубченка Сергія Борисовича, одного з синів Чернігівщини, родом із с.Сухополова (адміністративний центр Сухополов'янської ОТГ), який загинув на Сході України виконуючи військовий обов’язок по захисту територіальної цілісності та незалежності  держави 4 вересня 2014 року в селі Дмитрівка Луганської області. Сергій Безгубченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) та  нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно).

Шановні підприємці!

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця.Запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива.Щиро вітаємо з професійним святом ініціативних, креативних, наполегливих, сміливих та рішучих людей, завдяки яким у країні успішно розвивається підприємництво.Ми щиро вдячні вам, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяєте поступальному розвитку нашої територіальної громади і країни, забезпечуєте утворення нових робочих місць.Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Підприємці нашої громади – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного краю.Бажаємо Вам, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці. Нехай кожна започаткована справа буде вдалою та успішною.Процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя Вам і Вашим родинам!

80-річчя в ОТГ!

03 вересня   Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський, депутат сільської ради Олексій Івахненко та  голова первинної ветеранської організації адміністративного центру громади – с.Сухополова  Петро Середа привітали з 80-річчям жительку с.Сухополова  Нефед Марію Іванівну та побажали ювілярці міцного здоров’я, довголіття, родинного тепла, приємних,  радісних моментів життя та вручили  на згадку подарунок.

Створюємо безпечні умови для учасників освітнього процесу в закладах освіти!

Особливого значення Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський надає розвитку освіти в громаді, тому постійно виділяються з місцевого бюджету та залучаються позабюджетні кошти на проведення ремонтних робіт, створення комфортних та безпечних умов для учасників освітнього процесу.

Реагуємо на звернення громадян

У рамках реалізації Державної Програми «Велике будівництво», мета якої – масштабна розбудова якісної інфраструктури України, відбувається капітальний ремонт автомобільної дороги державного  значення Н-07 Київ-Суми-Юнаківка, яка проходить через село  Манжосівка, що на території  Сухополов’янської громади (Дідовецький старостинський округ).

Пролунав перший дзвоник у школах нашої громади!

День знань – одне із головних свят навчального року – урочисте, хвилююче, відповідальне, наповнене посмішками і квітами. Це свято об’єднує всю громаду: від найменших, тих, хто вперше піде до школи і стане першокласником, до серйозних старшокласників – тих, хто стоїть на порозі дорослого життя.

З Днем Знань!

Шановні учні, педагоги, батьки! Щиро вітаємо Вас з Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто йде до школи зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує з любов'ю. Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, Ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Найщиріші слова подяки – вчителям, які щедро діляться своїми знаннями. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний першовересень несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!