Зустріч пасічників!

22 січня у залі засідань Прилуцької районної ради відбулись традиційні збори бджолярів району, організовані Громадською організацією «Бджолярі Прилуччини». На повістці денній було ряд питань, в тому числі про сучасні інновації щодо підвищення рентабельності пасіки. Гостем зборів цього разу був завідувач кафедри мікробіології Поліського національного університету, доктор ветеринарних наук, професор із м. Житомир Олександр Галатюк. Присутні мали нагоду отримати цікаву інформацію, відповіді на поставлені запитання, додаткові роз’яснення та рекомендації.

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Соборності  України

Cухополов’янська громада долучилася до відзначення Дня Соборності України

22 січня  українці відзначають  велике державне свято – День  Соборності України. Ця дата припадає саме на день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Єдність народу є важливим фактором творення успішної суверенної держави, адже держава –  це не  лише територія, а передусім люди, які в ній живуть – «Ми – це Україна». Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Відбулося  спільне засідання виконавчого комітету з постійною  комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

Відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства

21 січня відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На розгляд виконкому вносилося 22  питання.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 21 січня 2022 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: відповідно до розпорядження  сільського голови від  19  січня  2022 року № 10 «Про   проведення  засідання   виконавчого   комітету Сухополов`янської сільської ради»  21 січня   2022 року о 09.00  в сесійній залі Прилуцької районної ради за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220  відбудеться засідання виконавчого комітету  сільської ради.

Вітаємо з Хрещенням Господнім!

Від душі вітаємо жителів громади та гостей з великим християнським святом і бажаємо кожному в цей святий день миру в домі і душі, любові і щастя. Щоб краплі святої води додали бадьорості, сили і здоров’я тілу, щоб в цей день перед очима відкрився новий світлий і добрий шлях, щоб не було хвилин печалі в житті, а лише любов і надія зігрівали серце! Христос хрещається!

З Водохресним Святвечором!

Від душі вітаємо жителів громади та гостей зі святом Водохресного Святвечора. Нехай в Святвечір Водохресний чиста свята вода змиє Ваші печалі і негаразди, а перша зірка запалиться, ставши символом нових перемог і перспектив. Миру Вашим домівкам, тепла в серці, коханих і рідних осіб поруч та віри в те, що все в житті складеться просто чудово. Всього Вам найкращого, доброго і бажаного!

37 ноутбуків отримали  заклади загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради

37 ноутбуків отримали заклади загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради

З метою організації належного освітнього процесу, забезпечення дистанційного навчання,  особливо в умовах пандемії, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» 5 закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради отримали  37 ноутбуків, а саме:  Білорічицька ЗОШ І-ІІІ ступенів  - 6 ноутбуків,  Охіньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  9,  Сухополов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів  - 8,  Заїздська ЗОШ І-ІІ ступенів  - 4 та  Замістянська ЗОШ І-ІІ ступенів  - 10.

Підходяща робота для безробітних: 5 законодавчих аспектів

Зареєстровані безробітні мають право, зокрема, на безоплатні послуги від територіальних органів Державної служби зайнятості (ДСЗ) з пошуку підходящої роботи та сприяння в працевлаштуванні. Про це зазначено в статті 44 Закону України «Про зайнятість населення» (далі - Закон про зайнятість населення). Що саме розуміється під поняттям «підходящої роботи»? Розкрити його суть дозволяють положення статті 46 Закону про зайнятість населення.