Придбали та передали тепловий приціл!

20 березня сільський голова Денис Росовський за участі працівників сільської ради та благодійників передав тепловий приціл SYTONG NM 03 нашому землякові з села Переволочна – військовослужбовцю-кулеметнику Сергію Логвиненку.Тепловий приціл на кулемет придбано завдяки благодійним коштам жителів Сухополов’янської громади та коштам ФОП Хлипніча Миколи Олексійовича.Сума покупки складає 140 400,00 грн.

Шановні працівники  житлово-комунального господарства громади!

Від імені депутатського корпусу Сухополов’янської сільської ради, виконавчого комітету  та від себе особисто дозвольте  щиро привітати Вас  з  Днем працівників  житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, яке відзначаємо кожну третю неділю березня відповідно до Указу Президента України від 15 лютого 1994 року.  Висловлюю Вам  слова вдячності за самовіддану, нелегку і вкрай важливу щоденну працю, адже саме від якісної, ефективної і відповідальної роботи комунальників залежить благоустрій  та комфортне життя жителів нашої громади.

Висадили ялинки!

Відчуття гордості за нашу незламну країну стимулює працювати. 18 березня працівники Сухополов’янської громади за участі сільського голови Дениса Росовського, депутата сільської ради Олександра Шуляка, місцевих жителів Олександра Чухрая та Олександра Каліша здійснили висадку у селі Манжосівка біля «Меморіалу Слави» 40 однорічних саджанців ялинки.

Дякуємо за підтримку! Збір коштів на тепловізійний приціл закрито!

Збір коштів на тепловізійний приціл для нашого земляка Сергія Логвиненка та його побратимів закрито! Дякуємо кожному, хто долучився до цієї благочинної справи. Адже, разом – під силу будь які виклики. Вже зовсім скоро, завдяки підтримці земляків, наші захисники зможуть виконувати бойові завдання ще результативніше.

За матеріалами СБУ зловмисникам, які організували канал торгівлі людьми, оголошено підозри у скоєнні злочину у складі організованої групи

За матеріалами Служби безпеки України особам, які займались «вербуванням» українців призовного віку для заробітків на нелегальному бізнесі,  оголошено про підозру у скоєнні злочину у складі організованої групи.

Надання послуг роботодавцям в умовах воєнного стану

Задля створення нових і збереження існуючих робочих місць та забезпечення ефективної зайнятості населення в умовах воєнного стану, Чернігівська обласна служба зайнятості ініціює проведення низки інформаційних заходів для роботодавців. Вчора в Регіональному фонді підтримки підприємництва по Чернігівській області відбулася відкрита дискусія за участю представників служби зайнятості та роботодавців. Сьогодні соціальні партнери зустрілися за «круглим столом» у Менській міськраді.

Сухополов’янська громада отримала  генератор!

Сухополов’янська громада поступово продовжує оснащувати  об’єкти критичної інфраструктури альтернативними джерелами живлення. Завдяки підтримці начальника Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслава Чауса та начальника Прилуцької районної військової адміністрації  Володимира Чернова  15 березня 2023 року   Сухополов’янська  сільська  рада отримала   дизельний  генератор потужністю  32 кВт  PDE 40 RST3 польського виробництва для можливого забезпечення альтернативними джерелами живлення різноманітних об’єктів життєзабезпечення (зокрема артсвердловин) на території  громади.

Допомога   благодійного  фонду Бориса Приходька «РАЗОМ»

Сухополов’янська територіальна громада висловлює слова щирої вдячності за постійну підтримку народному  депутату України  Борису Приходьку,  благодійний  фонд «РАЗОМ» якого вкотре надав допомогу у вигляді продуктових наборів 49 сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю,  21 сім’ї, де виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та 2  дітям, чиї батьки загинули в АТО. Допомога  в умовах  воєнного стану є важливою та необхідною. Цінуємо Вашу підтримку, небайдужість та сподіваємося на подальшу співпрацю на користь жителів територіальної громади. Працюємо  далі. Наближаємо Перемогу разом!

Навчання новим методам  вирішення конфліктів для посилення згуртованості!

Навчання новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості!

14 березня секретар Сухополов’янської сільської ради Ольга Євтушенко та начальник юридичного відділу громади Наталія Жайворонко взяли участь у навчанні новим методам вирішення конфліктів для посилення згуртованості, під час заходу, що відбувся у місті Чернігів. Тренінг проводився в рамках проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Які ветеринарні сервіси доступні на Гіді з державних послуг?

Кожен, у кого є домашній улюбленець або власне фермерське господарство, знайомий з ветеринарним лікарем. Саме вони допомагають нам піклуватись про тварин та перевіряти безпеку харчових продуктів — молока, м’яса та інших.