Вибори старости

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді.

Проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

З метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб, Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 27 липня 2020 року о 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Допомога по безробіттю!!!

На Прилуччині майже 750 роботодавців, в тому числі понад 650 ФОПів, звернулися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Придбання запчастин для здійснення ремонту сміттєвозів КП "Арт-С"

На звернення Сухополов'янської ОТГ щодо забезпечення безперебійного вивозу твердих побутових відходів на території громади ТОВ "Агрікор-Холдинг" надана благодійна допомога у сумі 31 тисяча гривень на придбання запчастин для здійснення ремонту сміттєвозів КП "Арт-С".

У Сухополов’янській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання.

Сьогодні у Сухополов’янській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання. З метою запобігання поширенню серед депутатів, працівників виконавчого комітету сільської ради та місцевого населення коронавірусної інфекції COVID-19, сесія проводилась в режимі відеоконференції. Участь у сесії взяли 17 осіб.

Служба зайнятості інформує!

Ви ФОП і подали документи для оформлення допомоги по частковому безробіттю до центру зайнятості. Коли чекати рішення?

Завершено ремонт дороги в Погребах!!!

Сьогодні сільський голова Денис Росовський спільно з в.о. старости Погребівського старостинського округу Володимиром Хоменком ознайомилися із завершеними роботами середнього поточного ремонту окремих ділянок автодороги місцевого значення по вул. Генеральській у с. Погреби. На ремонт 2050 кв. м. дорожнього покриття передбачено освоїти кошти в сумі 1,5 млн. грн. Замовником робіт є управління капітального будівництва облдержадміністрації, яким проведено відкриті торги і визначено переможцем – виконавцем робіт ПП «Шляхрембуд №17».

Футбол!!!

За ініціативи голови Сухополов'янської ОТГ Дениса Росовського та підтримки керівництва ТОВ "Прилуцький Хлібодар" Миколи Супруненка і ПрАТ "Прилуцький хлібозавод" Людмили Супруненко в громаді розвивається спорт. Зокрема, футбол. Сьогодні вчергове у рамках міжрайонного футбольного чемпіонату футбольна команда Сухополов'янської ОТГ "Замістя" на домашньому стадіоні зіграла з футбольною командою "Журавка" Варвинського району. Гра була запеклою і гравці продемонстрували неабияку самовідданість. Підсумковий рахунок 6-2 на користь ФК "Замістя".