БЕРИ З СОБОЮ ВОДУ У БАГАТОРАЗОВІЙ ПЛЯШЦІ

БЕРИ З СОБОЮ ВОДУ У БАГАТОРАЗОВІЙ ПЛЯШЦІ

Лікарі радять випивати півтора літри води щодня, щоб бути здоровими. Як же завжди мати при собі запас рідини й не засмічувати довкілля? Все просто – носи з собою власну багаторазову пляшку. Це набагато зручніше, економніше й екологічніше, ніж щоразу купувати нові пластикові або скляні пляшки. Це твій новий рівень відповідальності перед планетою. Що ж дасть тобі власна пляшка, окрім щирої вдячності природи? Економію грошей. Купуючи кожен раз пластикову пляшку, ти переплачуєш за пластик. Багаторазова пляшка окупиться за кілька днів, максимум за тиждень. Просто зроби своєю звичкою кидати її в сумку, виходячи з дому. Міцніше здоров’я. Під час прогулянки ми втрачаємо півлітра рідини, за час пробіжки – більше одного літра. Навіть сидячи в офісному кріслі ти втрачаєш 60 мл води! Тож пити треба весь час. З пляшкою втрата рідини тобі не страшна. Зручні тренування. Під час тренування зовсім не зручно пити з одноразових стаканів (які, до речі, ніколи не розкладуться!). Купуючи багаторазову пластикову пляшку, звертай увагу на її маркування та обирай поліпропілен (номер 5) або поліетилен низького тиску (номер 2). Немаркована пластикова пляшка свідчить про недобросовісність виробника і може бути шкідливою для здоров’я. Долучайся до марафону корисних екозвичок та роби разом з нами маленькі екокроки щодня. Також приєднуйся до флешмобу та розкажи під хештегом #ЕкоНебайдужі, які кроки ти вже робиш на власному рівні, аби зберегти планету! За матеріалами Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України

Завершення навчальних зборів!

Завершення навчальних зборів!

26 травня заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко прийняв участь в урочистому завершенні навчальних зборів з територіальної оборони та вручив учасникам навчань грамоти Сухополов'янської громади. Кращі з резервістів отримали грамоти командира Військової частини А7330 Юрія Кузьменка і грамоти т.в.о. командира військоперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України генеральна-майора Петра Ромагайла. За допомогу у організації та проведенні навчальних планових зборів з територіальної оборони у Прилуцькому районі подяками голови Прилуцької райдержадміністрації Геннадія Луценка та Військового комісара Прилуцького об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Івана Черняка нагороджено Сухополов'янського сільського голову Дениса Росовського.

Крокуймо разом до нової роботи

Крокуймо разом до нової роботи

Опинилися без роботи та не знаєте з чого почати пошук нової? Зверніться до професіоналів. У службі зайнятості вам допоможуть знайти легальну роботу в Україні відповідно до ваших професійних якостей та побажань. Отож, крокуймо разом до нової роботи!

ВІДБУЛАСЯ  8 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ

ВІДБУЛАСЯ 8 (ПОЗАЧЕРГОВА) СЕСІЯ

26 травня  відбулося  пленарне засідання 8 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  106  питань.

Виїзний прийом громадян!

Виїзний прийом громадян!

25 березня сільський голова Денис Росовський спільно з секретарем ради Ольгою Євтушенко здійснив виїзний прийом громадян на території Колісниківського старостинського округу. Під час прийому жителями округу порушувалися питання підсипки грунтових доріг, курсування автобусу, відновлення графіку залізничного сполучення, випилювання дерев, розчистки криниці у с. Левки, виїзного прийому сімейним лікарем тощо.

Футбол серед молоді ОТГ!!!

Футбол серед молоді ОТГ!!!

З метою популяризації та розвитку футболу серед молоді 22 травня за фінансової підтримки Почесного громадянина міста Прилуки, мецената та благодійника Анатолія Мирошниченка на території смт. Линовиця відбулося урочисте відкриття першого дитячого турніру з футболу команд об’єднаних територіальних громад Прилуцького району та міста Прилуки серед юнаків 2006-2008 років народження.

З Днем Миколи Чудотворця!

З Днем Миколи Чудотворця!

"В кожнім році два Миколи: на першого Миколи не буває холодно ніколи, а на другого Миколи не буває тепла ніколи», — каже народне прислів’я. День Миколи весняного щороку відзначають 22 травня. За переказами саме в цей день мощі святого перенесли з міста Міри до міста Барі, щоб врятувати їх під час нападу ворогів. Для українців Микола Чудотворець завжди був найбільш шанованим та відомим святим. Його вважають захисником для дітей, особливо сиріт. Сердечно вітаємо жителів громади з великим християнським святом. Нехай Микола Чудотворець завжди охороняє Ваші домівки від зла і бід, приносить благополуччя і любов, захищає в дорозі і подорожах, чує Ваші молитви і наповнить життя великими і маленькими чудесами!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ ФОТОКОНКУРСІ «ВІКІ ЛЮБИТЬ ЗЕМЛЮ»

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В МІЖНАРОДНОМУ ФОТОКОНКУРСІ «ВІКІ ЛЮБИТЬ ЗЕМЛЮ»

З 1 по 30 червня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи. Цьогоріч змагання організовується у 30 країнах світу. В Україні конкурс проходить дев’ятий рік поспіль і має на меті фотографування об’єктів українського природно-заповідного фонду (ПЗФ). Конкурсні списки містять понад 8 тисяч об’єктів ПЗФ України. Половина з них уже представлена на фотографіях від учасників конкурсу минулих років; загалом зібрано понад 110 тисяч світлин. Водночас ще для близько 4 тисяч пам’яток не було подано жодної фотографії. Взяти участь у конкурсі можуть усі охочі, як професійні фотографи, так і аматори. Для цього потрібно протягом червня завантажити фото власного авторства, зроблені будь-коли у національних природних парках, заказниках, ботанічних садах тощо. Це можуть бути фото краєвидів, окремих дерев, що є ботанічними пам’ятками, та макрофото флори й фауни ПЗФ. Списки пам’яток та інструкції із завантаження фото доступні на сторінці конкурсу у Вікісховищі: commons.wle.org.ua. Участь у конкурсі є вільною та відкритою як для професійних фотографів, так і для любителів. На переможців чекають цінні призи та можливість представити Україну на міжнародному етапі змагання. Основними номінаціями конкурсу є «кількісна» та «якісна». У першій будуть відзначені учасники, що сфотографують найбільше пам'яток (перевага надаватиметься фотографіям об’єктів, що ще не висвітлені у Вікісховищі або висвітлені недостатньо; оцінка залежить від рівня представленості світлини). У межах другої номінації журі обере найкраще фото кожного з 27 регіонів України, а з поміж них — 10 найкращих фото національного змагання загалом. Для міжнародного етапу будуть окремо відібрані 15 світлин у двох категоріях — пейзажні фото і макрофото тварин, рослин і грибів. Детальний регламент конкурсу доступний за посиланням Також в українській частині конкурсу плануються спеціальні номінації, як-от для відеозаписів та аерофото, з окремими призами. Детальніше з умовами та історією конкурсу можна ознайомитися на сайті За додатковою інформацією чи коментарями звертайтеся: info@wikimedia.org.ua +380 50 05 06 814 (Анастасія Івашина, менеджерка з комунікацій Вікімедіа Україна) За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів Чернігівської ОДА.

День вишиванки!

День вишиванки!

Для кожного українця вишиванка — це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить патріотичні почуття в серці кожного українця. Сьогодні, у Всесвітній день Вишиванки, працівники адміністративного центру громади прийшли на роботу в українському вишитому одязі, вшанувавши у такий спосіб традиції нашого народу.