Оперативна інформація станом на 06.00 17 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто третя доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

На щиті до рідної землі  назавжди повернувся Герой –  Максим Кудаш

Україна у боротьбі з підступним, жорстоким та цинічним  російським агресором   втрачає своїх вірних синів і доньок, а рідні –  найдорожчих серцю людей. Сьогодні, 16 січня     2024 року,   очільник  Сухополов’янської  громади Денис Росовський,  секретар сільської ради Володимир Бобошко, заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Ромашко, керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Валентина Харченко, староста Колісниківського  старостинського округу Наталія Зуєва, посадовці сільської ради  разом із рідними,  побратимами, вчителями, друзями, односельцями  провели в останню дорогу Героя   та вшанували пам’ять  нашого загиблого земляка – Кудаша Максима Сергійовича, жителя села Колісники  (Колісниківський старостинський округ), солдата, гранатометника 1 механізованого відділення 3  механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону  військової частини А1302  Збройних сил України, який загинув  05 січня 2024 року відданий військовій присязі на вірність українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою з російським агресором,  поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області.

У Ічнянській громаді поліцейські вилучили у домашнього кривдника наркотики

Патрульні відділення поліції №2 м. Ічня під час відпрацювання виклику про домашнє насильство виявили у кривдника заборонені наркотичні речовини. Зловмиснику загрожує до п’яти років обмеження волі.

На Чернігівщині поліцейські викрили злочинну групу, що здійснювала незаконний обіг підакцизних товарів у мільйонних масштабах

Співробітники слідчого управління поліції Чернігівщини здійснюють досудове розслідування у кримінальних провадженнях за фактами незаконного виготовлення та збуту фальсифікованих тютюнових виробів. У зловмисників вилучено сировину загальною вартістю близько 1 мільйона гривень, обладнання та інші речові докази.

Оперативна інформація станом на 06.00 16 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Протягом минулої доби відбулося 94 бойових зіткнень. Загалом ворог завдав 1 ракетний та 68 авіаційних ударів, здійснив 78 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Внаслідок російських терористичних атак, на жаль, є загиблі та поранені серед цивільного населення. Руйнувань та пошкоджень зазнали житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  17 січня  2024 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх. На розгляд виконкому  вносяться нас

Сухополов’янська сільська рада повідомляє: 17 січня 2024 року о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету у конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх. На розгляд виконкому вносяться нас

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  17 січня  2024 року  о 10:00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі  Прилуцької районної ради за адресою: м.Прилуки, вул.Київська, 220, 3 поверх.

До відома громадян!!!

Сьогодні, 15 січня, "на щиті" повертається назавжди до рідного краю наш земляк із с. Колісники – КУДАШ Максим Сергійович, який загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області, захищаючи рідну Україну.

Поліція Прилуцького району застерігає громадян від шахраїв

Від дій шахраїв постраждали двоє мешканців Прилуччини. Спрацювали шахрайські схеми «Вашу картку заблоковано» та «Купівля-продаж товарів в Інтернеті». Загалом громадяни втратили більше 20 тисяч гривень.