На Прилуччині поліцейські припинили реалізацію фальсифікованих цигарок та виявили факт продажу тютюнової продукції неповнолітньому

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції склали два адміністративні протоколи на продавця магазину в Варвинській громаді, яка продала тютюнову продукцію 16-річному підлітку. Також у крамниці поліцейські виявили факт продажу цигарок без марок акцизного податку.

Оперативна інформація станом на 06.00 11 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот вісімдесят сьома доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Прилуцькі поліцейські викрили підозрювану у крадіжці з магазину

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції оперативно встановили особу та розшукали зловмисницю, яка викрала товар з полиці місцевого магазину. Жінці загрожує до 8 років позбавлення волі.

Минулоріч поліцейські виявили на дорогах Прилуччини майже тисячу нетверезих водіїв

Загалом за 12 місяців 2023 року поліцейські Прилуцького районного відділу поліції склали 947 адміністративних протоколів відносно водіїв, які керували транспортом з ознаками сп’яніння.

Оперативна інформація станом на 06.00 10 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот вісімдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Проєкт Сухополов’янської  громади «Велоточка» увійшов до ТОП-10

За сприяння відділу освіти, молоді та спорту Сухополов'янської сільської ради, голова Молодіжної ради, учитель історії та правознавства Заїздської ЗОШ І - ІІ ступенів Ігор Хоменко та заступник голови Молодіжної Ради, головний спеціаліст з інформаційних технологій  сільської ради Артем Андрющенко взяли активну участь у серії тренінгів Проєкту "Зміцнення громадської довіри в Україні" - UCBI, "Дієва робота ініціативної молоді" (ДРІМ), який підтримує Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Тренінги проходили офлайн у м. Чернігів на базі Агенції Міжрегіонального розвитку, модеровані КУ "Чернігівський обласний молодіжний центр" та професійними тренерами.

ТОП 10 актуальних вакансій на початок року

Шукаєте роботу? Серед наявних у базі вакансій служби зайнятості обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим професійним нахилам. До переліку актуальних пропозицій на початок року увійшли:   підсобний робітник – 40 вакансій (ЗП до 15000 грн);  водій автотранспортних засобів  – 35 вакансій (ЗП до 35000 грн);   продавець продовольчих товарів – 29 вакансій (ЗП до 10000 грн);   інженер – 29 вакансій (ЗП до 30000 грн);  швачка – 28 вакансій (ЗП до 20000 грн);   бухгалтер – 28 вакансій (ЗП до 15000 грн);   кухар – 27 вакансій (ЗП до 14000 грн);  слюсар – 24 вакансії (ЗП до 19000 грн);   електромонтер – 22 вакансії (ЗП до 17000 грн);   охоронник – 17 вакансій (ЗП до 12000 грн) Служба зайнятості пропонує своїм клієнтам тільки легальну роботу, а це  належно оформлені трудові відносини, що є гарантією соціального захисту найманих працівників. База вакансій служби зайнятості містить пропозиції роботи від роботодавців в межах країни та оновлюється щодня https://chg.dcz.gov.ua.

Оперативна інформація станом на 06.00 09 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот вісімдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.