На Прилуччині правоохоронці скерували до суду провадження про розстріл російським окупантом цивільних автівок з дітьми

Слідчі Прилуцького райвідділу поліції завершили досудове розслідування та передали прокуророві Прилуцької окружної прокуратури для скерування до суду матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом щодо військового розвідника окупаційної армії рф, причетного до розстрілу двох цивільних легковиків з вісьмома пасажирами, зокрема трьома дітьми.

У Срібному представили тимчасового виконувача обов’язків начальника поліції

Наказом начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Івана Іщенка тимчасове виконання обов’язків начальника відділення поліції № 1 смт. Срібне покладено на полковника поліції Миколу Омельченка.

Про проведення  42 (позачергової)  сесії  сільської ради  8 скликання Сухополов`янської сільської ради 19 січня  2024 року

Про проведення 42 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 19 січня 2024 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  19 січня   2024 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  40 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

У Прилуках поліцейські виявили у автомобілі нетверезого кермувальника незареєстровану зброю, набої та наркотики

З багажного відділення зупиненого автомобіля на іноземній реєстрації поліцейські вилучили споряджений пістолет, набої до нарізної зброї та зелену рослинну речовину. Чоловік за кермом перебував у стані наркотичного сп’яніння та не мав посвідчення водія.

Оперативна інформація станом на 06.00 15 січня 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот дев’яносто перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 18.00 14.01.2024 щодо російського вторгнення

Слава Україні! Триває шістсот дев’яноста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти нашої держави. Противник і надалі ігнорує закони та звичаї війни, використовує тактику терору, завдає ударів, здійснює обстріли як військових, так і цивільних об’єктів. Ворог активно застосовує авіацію та квадрокоптери типу “FPV”, проводить штурмові дії за підтримки бронетехніки.

Знову непоправна втрата у Сухополов’янській громаді:  втрачаємо  найрідніших,  мужніх,  молодих та сильних духом….

Знову непоправна втрата у Сухополов’янській громаді: втрачаємо  найрідніших,  мужніх,  молодих та сильних духом….

Пекучим болем та  гірким смутком війна, розв’язана цинічним  російським  агресором,  знову торкнулася Сухополов’янської громади –  забрала життя ще одного  захисника, нашого земляка, жителя села Колісники Колісниківського  старостинського округу громади.   05 січня 2024 року  відданий військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність  загинув поблизу населеного пункту Кліщіївка Донецької області Кудаш Максим Сергійович  - солдат, гранатометник 1 механізованого відділення 3  механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону  військової частини А1302, який був призваний на військову службу за призовом по мобілізації 15.06.2023 року Прилуцьким РТЦК та СП Чернігівської області.

СБУ повідомила про підозру трьом колаборантам з Луганщини, які      добровільно перейшли на бік ворога

Служба безпеки України зібрала докази злочинної діяльності трьох жителів Луганщини, які добровільно перейшли на бік ворога.ьВстановлено, що один з колаборантів, мешканець м. Луганська, прийняв пропозицію окупаційної влади та був призначений  на посаду начальника групи швидкого реагування військової комендатури т.зв. «лнр».