Оперативна інформація станом на 06.00 27 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорок друга доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 26 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорок перша доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

25 листопада - День пам’яті жертв голодоморів: «ПАМ’ЯТАЄМО. ЄДНАЄМОСЯ. ПЕРЕМОЖЕМО»

Щороку в четверту суботу листопада  відповідно до Указу  Президента України  від 1998 року   в Україні  День пам'яті жертв голодоморів. Цьогоріч ми вдруге вшановуємо пам’ять жертв сталінського геноциду  в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти нашої держави. Через  90 років після Голодомору-геноциду росіяни знову застосовують проти українців нелюдські методи геноциду, щоб знищити нашу ідентичність, культуру, мову, знищити українську націю. Тоді кремлівські злочинці морили людей голодом, відбираючи усі засоби для існування, а  вбивають і депортують українців сьогодні російські окупанти масово руйнують міста та інші населені пункти України. На сьогодні весь цивілізований світ допомагає Україні  і  станом на листопад 2023 року визнали Голодомор1932-1933 років в Україні  актом геноциду парламенти 28 держав, а також низка міжнародних організацій.

Оперативна інформація станом на 06.00 25 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот сорокова доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.

Відбулася  39 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

24 листопада 2023 року відбулося пленарне засідання 39 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 13 питань.    На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Оперативна інформація станом на 06.00 24 листопада 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот тридцять дев’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по цивільних об’єктах нашої держави.