Ринок праці мовою цифр

Протягом січня-листопада поточного року на обліку в службі зайнятості перебували та отримували послуги 16,5 тис. безробітних громадян, переважну більшість з яких  охоплено активними програмами сприяння зайнятості.

Повідомлення про проведення засідання виконавчого комітету Сухополов`янської сільської ради 15 грудня 2023 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  15 грудня  2023 року  о 10.00  відбудеться засідання виконавчого комітету  у конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220, м. Прилуки.

Про проведення 41 сесію сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради 21 грудня 2023 року

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  21 грудня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  41 сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їхніх сімей мають унікальну можливість реалізуватися в бізнесі

Кошти на його створення або розвиток можна отримати за програмою «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» урядового проєкту єРобота. Обов’язковою умовою є створення робочих місць і від їх кількості залежить розмір грантових коштів.

Оперативна інформація станом на 06.00 11 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Слава Україні! Розпочалася шістсот п’ятдесят шоста доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Протягом минулої доби відбулося 98 бойових зіткнень.

На Прилуччині поліцейські проводять роз’яснювальні рейди заради інформування громадян про найпоширеніші види шахрайства

Інформаційних листівок з ілюстрованими порадами поліцейські роздали та розмістили у найбільш відвідуваних місцях. Також разом з громадянами обговорили приклади найбільш поширених шахрайських схем та правильний алгоритм дій у подібних ситуаціях.

Оперативна інформація станом на 06.00 10 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот п’ятдесят п’ята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України.Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 09 грудня 2023 року щодо російського вторгнення

Розпочалася шістсот п’ятдесят четверта доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Російська федерація продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Відбулася  40 (позачергова)  сесія Сухополов’янської сільської ради

08 грудня 2023 року відбулося пленарне засідання 40 (позачергової) сесії 8 скликання  Сухополов’янської сільської ради,  у ході якого   було розглянуто 34 питання.     На початку сесії  всі присутні  вшанували  хвилиною мовчання  громадянську відвагу та героїчний подвиг військовослужбовців, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту територіальної цілісності України, та безневинних мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.