Зустріч у с. Лісові Сорочинці!

18 лютого відбулася відкрита зустріч сільського голови Дениса Росовського із жителями Лісовосорочинського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Лісовосорочинського старостинського округу Ірина Іваншина. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ТОВ "Прилуцький хлібодар" Микола Супруненко. Денис Росовський проінформував присутніх про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, намірів щодо вивезення непридатних пестицидів, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: продовження робіт по вуличному освітленні, придбання медикаментів для ФП, обкошування кладовища, видалення аварійних дерев, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Лісовосорочинського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.

Зустріч у с. Рудівка!

17 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями Рудівського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Рудівського старостинського округу Ніна Пашук. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомили начальник земельного відділу ТОВ "Агрокім" Алла Сидорко, заступник директора з соціальної політики ТОВ "Агрікор" Олександр Пишевський, представник ФГ "Росток" Михайло Бутенко. Присутніх проінформували про виконання Програми соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, покриття мобільного зв'язку вежею Лайфселл, вуличного освітлення, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: часте відключення електроенергії, ямковий ремонт від траси Київ-Суми до с. Рудівка, ремонт у амбулаторії, поновлення роботи ДНЗ, тощо. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Рудівського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.

У Сухополов’янській громаді вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

З метою вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року) щорічно 20 лютого відповідно до Указу  Президента України від 11 лютого 2015 року  вшановуємо їх  подвиг та відзначаємо   День пам’яті  Героїв Небесної Сотні. У цьому році – восьма річниця трагічних подій на Майдані.

Зустріч у с. Нетяжино!

17 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями Нетяжинського старостинського округу за участі заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Нетяжинського старостинського округу Світлана Федоренко. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на 2022 рік присутнім повідомив директор ПАФ "Агросвіт" Микола Полухін. Присутніх проінформували про виконання Прогрмами соціально-економічного розвитку громади у 2021 році, освоєння коштів інтернет-субвенції, перерахунку коштів на Яблунівську громаду на підзвіз учнів, тощо. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: ремонт дороги до с. Рудівка, курсування автобуса, ремонт та подальша робота ФП, співпраця із господарюючим суб'єктами, вуличне освітлення в с. Нова Тарнавщина. Усі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Нетяжинського старостинського округу обов'язково будуть повідомлені.

В області 22 лютого відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення із запуском електросирен!

Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи ОДА 22 лютого проводитиме комплексну технічну перевірку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та навчальних повідомлень цивільного захисту до керівного складу райдержадміністрацій, міськвиконкомів, територіальних громад та населення області.

Цифровій грамотності вчать у службі зайнятості

Реалії сьогодення вимагають від сучасної людини опанування та активного використання новітніх інформаційних технологій, бо це – зручно, корисно та вигідно. Щоб навчити безробітних цифровій грамотності, у службі зайнятості проводять тренінги з відповідної тематики.

19 (позачергова) сесія Сухополов’янської сільської ради

16 лютого відповідно до  Указу Президента України від 14.02.2022 року № 53/2022 в Україні оголошено Днем єднання  з метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість. Керівництво громади, депутати сільської ради, старости старостинських округів громади та посадовці сільської ради долучилися до відзначення Дня єднання, виконавши о 10.00 Державний Гімн України.