Передбачено виділення 352,8 млн грн допомоги для погашення 12 % заборгованості по лікарняним

У зв’язку із спадом економічної активності та зупинкою підприємств внаслідок воєнної агресії російської федерації, Фондом соціального страхування України недоотримано понад 5 мільярдів гривень надходжень від єдиного внеску, що стало причиною виникнення заборгованості з виплати лікарняних та декретних допомог застрахованим громадянам, яка станом на 01.10.2022 склала 2,9 мільярда гривень.

Для фармацевтів і провізорів — інформація на Гіді з держпослуг

18 жовтня у світі відзначають День фармацевта. Працівники аптек мужньо продовжують свою щоденну працю і під час карантину, і у воєнний стан.  Для тих, хто виготовляє, доставляє та продає ліки, ділимось добіркою держпослуг у відповідній сфері на Гіді.

У чому різниця між суспільно корисними та громадськими роботами?

Суспільно корисні роботи в умовах воєнного стану мають оборонний характер або ж слугують для ліквідації надзвичайних ситуацій, які виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, забезпечують функціонування національної економіки та життєдіяльність населення.

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.

Поліомієліт – дуже заразне і небезпечне інфекційне захворювання, найбільш уразливими до якого є діти до 5 років, які не щеплені проти цієї інфекції

Вірус поліо передається від людини до людини, як правило, через брудні руки. Також поліовірус може залишатися на іграшках та побутових речах, яких торкалися інфіковані люди.

Вітаємо  з Днем захисників і захисниць України!  «Боролись! Боремось! Поборемо!»

Вітаємо  з Днем захисників і захисниць України! «Боролись! Боремось! Поборемо!»

14 жовтня  відзначаємо Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва, 80-ту річницю створення Української повстанської армії (УПА) та День захисників і захисниць України. Цього року особливо гостро відчуваємо ціну нашої незалежності –  віддані життя найкращих дочок і синів України. Розпочата росією війна у 2014 році, а потім повномасштабне  вторгнення російського агресора 24 лютого 2022 року на територію нашої країни спонукали сотні тисяч українців різних професій узяти до рук зброю та стати захисниками рідної землі. Кожна з територіальних громад України має своїх  загиблих Героїв, вшанування   пам’яті  про яких  має бути  обов’язком кожного з нас.

Вітаємо з Днем  працівників харчової промисловості !

Напередодні свята, 14 жовтня 2022 року,  очільник Сухополов’янської  громади  Денис Росовський  особисто завітав на підприємство ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Агропромислового об’єднання імені Івана Супруненка, щоб привітати,  висловити найщиріші слова вдячності  та  відзначити  Почесними грамотами Сухополов’янської сільської ради за  сумлінну працю, високу професійну майстерність, особистий внесок у розвиток галузі та з нагоди Дня працівників харчової промисловості колективи ТОВ «Прилуцький хлібодар» (директор Супруненко Микола Іванович) та ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» (генеральний директор Супруненко Людмила Миколаївна).