Встановили світильник на сонячній батареї!

У вечірньому садово-парковому ландшафті якісне вуличне освітлення на сонячних батареях давно зарекомендувало себе на рівні електричної підсвітки. Сонячні ліхтарі вуличного освітлення не поступаються традиційним освітлювальним приладам в декоративному плані, а в економічному, зовсім унікальні - використання енергії Сонця для зовнішнього освітлення абсолютно безкоштовно.

95-річчя !

Сьогодні сільський голова Денис Росовський, в.о. старости Колісниківського старостинського округу Наталія Зуєва, депутат районної ради, заступник директора ТОВ "Прилуцький хлібодар" Сергій Козиний та депутат сільської ради від Колісниківського старостинського округу Олександр Малоголовий відвідали учасника бойових дій, ветерана Другої Світової війни Сидоренка Петра Онуфрійовича та привітали його з 95-річчям. Вельмишановному ветерану була вручена фінансова та матеріальна допомога від директора ТОВ "Прилуцький хлібодар" Миколи Супруненка та генерального директора ПрАТ "Прилуцький хлібозавод" Людмили Супруненко. Веселий та життєрадісний, з хорошим почуттям гумору Петро Онуфрійович щиро зустрічав гостей та дякував за привітання.

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з Днем Народження техпрацівника сільського клубу Мазківського старостинського округу Лідію Збаранську. Бажаємо безмірного щастя, міцного здоров’я, удачі, достатку, здійснення мрій! Нехай життя буде наповнена позитивними емоціями, вірними друзями, радісними днями. Яскравих, світлих, щасливих Вам подій!

До уваги жителів Дідовецького старостинського округу!

Згідно повторного повідомлення ТОВ "Курс-Агро" вночі 2 червня та вдень 3 червня (в залежності від погодних умов) на посівах кукурудзи і соняшника буде проводитися інсектицидна обробка рослин. Препарат (Кораген-інсектицид) толерантний до бджіл. Прохання до власників пасік на даний період обмежити доступ бджіл до посівів.

Нарада з перевізниками

Сільським головою за участю Валківського сільського голови та в.о. Заїздського старостинського округу, приватних перевізників проведено нараду, де розглянуто питання про перевезення пасажирів на маршруті Заїзд Валки

З Днем Народження!!!

Сьогодні святкує свій День народження чудова, приємна людина, мудрий керівник, сільський голова Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади.

Щирі вітання з призначенням на посаду голови Прилуцької районної державної адміністрації

30 травня в адміністративній будівлі Прилуцької районної ради перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Віталій Загайний представив активу району нового очільника Прилуцької районної державної адміністрації Кісленко Олесю Олександрівну, призначену розпорядженням Президента України Володимира Зеленського від 25 травня цього року №346/2020-рп.

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з Днем Народження директора Нетяжинського сільського клубу Олену Куриленко. У День Народження бажаємо Вам щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день повниться веселим і милим відчуттям, гарним настроєм, задушевними зустрічами і плідною працею! Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості для душі! Хай сонце заглядає у вікна, а щастя — в серце!

На Прилуччині призначено очільника району

З Днем Народження!

29 травня День Народження святкувала прибиральник службових приміщень Ряшківського старостинського округу Валентина Сурай. Просисмо вибачення за запізнення з привітанням, але, відкупляючи свою провину, щиро вітаємо! Бажаємо, щоб найкращі і заповітні мрії обов’язково виконувалися і приносили багато радості, щоб поруч завжди були улюблені і люблячі рідні та близькі люди, які кожну хвилину готові підставити надійне плече! Нехай світ навколо завжди буде квітучим, чистим, добрим і уважним! Успіхів та процвітання, любові і обожнювання, удачі в справах і планах!