З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сухополов'янська ОТГ вітає з Днем Народження начальника Прилуцького міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Суми) Світлану Логвиненко. Від душі бажаємо бравих сил і міцного здоров’я, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, особистих досягнень у роботі та чудових ідей, незгасимого оптимізму життя і стабільного благополуччя.

У РЯШКІВСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВСТАНОВИЛИ ОПАЛЕННЯ!!!

Будинок культури – один із важливих осередків життя громади у селі. Протягом тривалого часу у сільському Будинку культури с. Ряшки опалення було відсутнє, що створювало масу незручностей у проведенні святкових заходів. Намір встановити опалення у сільського голови Дениса Росовського виник давно. Ретельно готувалися, шукали інвесторів та розглядали всі плюси й мінуси того чи іншого виду опалення. Зрештою, зупинилися на твердопаливному котлі. Це не лише джерело тепла, а й ефективна економія коштів і збереження закладу старостинського округу.

У Сухополов’янській ОТГ відбулося засідання 7 сесії 7 скликання сільської ради

10 червня у Сухополов’янській ОТГ відбулося засідання 7 чергової сесії 7 скликання сільської ради, на якій розглянуто звіти про виконання бюджету за І квартал 2020 року сільських рад, які об'єдналися. Також розглянуті питання з прийняття рішення про затвердження генеральних планів населених пунктів Мазківського старостинського округу, встановлення пільги єдиного податку для фізичних осіб – підприємців, які є платниками податку першої та другої групи тощо. Більшість питань прийнято одноголосно.

ФОПи, які не мають найманих працівників, можуть скористатися фінансовою підтримкою на час карантину

Відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися  фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

Вітання з Днем журналіста

Сухополов’янська об’єднана територіальна громада щиросердно вітає журналістів з їх професійним святом – Днем журналіста.

З Днем еколога!

Всесвітній день довкілля вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря.

Реєстрація народження хлопчика!!!

4 червня 2020 року Дідовецьким старостинським округом здійснено реєстрацію народження хлопчика Кіріла. Вітаємо батьків зі цією чудовою подією. У цей світ прийшла нова людина — крихітний хлопчик, Ваш син! Ви для нього тепер — все, весь світ у вигляді двох люблячих людей! Я бажаю, щоб почуття захоплення і любові, яке ви відчуваєте зараз, з роками міцніло і перетворилося в справжню, міцну, вірну і безмежну батьківську любов! Нехай Ваш син буде щасливою людиною, добрим і чуйним, красивим і тілом, і душею! Радості йому і теплоти на всю дорогу життя!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з Днем Народження директора Прилуцького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Ніну Косенко. Бажаємо Вам нових перемог, нових звершень, тільки приємних досягнень і тільки розв’язуваних завдань. Нехай кожен Ваш день починається із щирої посмішки і гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Довгих років життя і досягнення усіх поставлених цілей!

З Днем Народження!!!

Сухополов'янська ОТГ від щирого серця вітає з Днем Народження в.о. старости Замостянського старостинського округу Тетяну Терентій.