Неймовірні села України 2020!!!

Село Переволочна Сухополов'янської ОТГ - учасник конкурсу "Неймовірні села України 2020". Відповідну заявку на участь у конкурсі із зазначенням унікальної культурної спадщини, яка збереглася до наших часів, підготовлено Переволочнянським старостинським округом.

Програма USAID DOBRE!!!

Глобал Комьюнітіз (Global Communities) виконує п’ятирічний проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) вартістю $50 мільйонів «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма DOBRE спрямовує більшу частку технічної та фінансової допомоги на місцевий рівень, зокрема створюючи умови для нових Об’єднаних Територіальних Громад (ОТГ) краще управляти ресурсами, підвищити якість комунальних послуг, стимулювати місцеву економіку та підвищити залученість громадян.

Вибори старости

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді.

Проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

З метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб, Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 27 липня 2020 року о 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Допомога по безробіттю!!!

На Прилуччині майже 750 роботодавців, в тому числі понад 650 ФОПів, звернулися до служби зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю.

Придбання запчастин для здійснення ремонту сміттєвозів КП "Арт-С"

На звернення Сухополов'янської ОТГ щодо забезпечення безперебійного вивозу твердих побутових відходів на території громади ТОВ "Агрікор-Холдинг" надана благодійна допомога у сумі 31 тисяча гривень на придбання запчастин для здійснення ремонту сміттєвозів КП "Арт-С".

У Сухополов’янській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання.

Сьогодні у Сухополов’янській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання. З метою запобігання поширенню серед депутатів, працівників виконавчого комітету сільської ради та місцевого населення коронавірусної інфекції COVID-19, сесія проводилась в режимі відеоконференції. Участь у сесії взяли 17 осіб.

Служба зайнятості інформує!

Ви ФОП і подали документи для оформлення допомоги по частковому безробіттю до центру зайнятості. Коли чекати рішення?