З Днем Народження!!!

8 вересня святкував своє День Народження заступник генерального директора Українського аграрного холдингу Олександр Шаманський. Від щирого серця вітаємо Вас з цим святом. Нехай Вас завжди супроводжують по життю успіх, здоров’я і щастя в особистому житті. Нехай Вас ніколи не перестають цінувати і поважати, а будуть лише брати приклад з такого мудрого і успішного керівника. Бажаємо, щоб конкуренти завжди були на кілька кроків позаду. Бадьорості та оптимізму Вам у всіх ділових починаннях!

Перерахування субвенції на допомогу сім'ям з дітьми

8 вересня Прилуцьким казначейством перераховано IІ транш субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу за березень у сумі 2934700,71 гривень.

ДСНС закликає громадян дотримуватися правил безпеки в екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!

За прогнозами Укргідрометцентру, найближчим часом на Прилуччині утримається тепла та посушлива погода, у районі оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки. Тож, рятувальники вкотре намагаються донести людям важливу інформацію: “пожежна небезпека” це — не лише загрозливе визначення якогось явища, а й сотні випалених вогнем гектарів української землі: лісів, степів, тощо.

ОБІГ НАСІННЯ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ ТА ДОТРИМАННЯ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА В СФЕРІ НАСІННИЦТВА ТА РОЗСАДНИЦТВА

З метою попередження порушень законодавства України в сфері насінництва та розсадництва, а також зменшення обігу неякісного насіння, Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпроспоживслужби в Чернігівській області (Далі Головне Управління) інформує: згідно статті 15 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації.

Шановні підприємці!!!

Вітаємо Вас з професійним святом. Бажаємо успішного ведення своєї справи, матеріального благополуччя, налагодження нових міцних партнерських зв'язків, здоров'я і впевненості в завтрашньому дні. Нехай завжди Вам щастить і зустрічаються на шляху лише хороші люди! Всіх благ і процвітання! Великих Вам творчих успіхів та розвитку!

Вшанували пам’ять Сергія Безгубченка!!!

4 вересня 2014 року у селі Дмитрівка Новоайдарського району Луганської області під час обстрілу із РСЗВ «Смерч» загинув стрілець 1 окремої танкової бригади, наш земляк із Сухополової Сергій Безгубченко.

Допомога на ФП в Ряшки!

Враховуючи звернення завідуючої Ряшківського фельдшерського пункту Колєсникової Ольги Іванівни щодо придбання засобів захисту у протидії COVID-19, для даного ФП придбано засоби для дезінфекції рук, оглядові рукавички, захисні маски та прилад для вимірювання кисню у крові.

Зустріч з обдарованою молоддю!

1 вересня на свято Першого дзвоника відбулася зустріч сільського голови Дениса Росовського з обдарованими учнями Сухополов’янської ЗОШ. Цей захід традиційний і проводився сільською радою щорічно для відзначення кращих учнів та їх заохочення.

Вітаємо з днем Знань!

Шановні освітяни, школярі, студенти, батьки, всі, хто причетний до освітнього процесу! Прийміть щирі вітання з нагоди 1 вересня – Дня знань! З кожним новим навчальним роком приходять не тільки знання, а й нові друзі, враження, досвід та підготовка до самостійного життя. Бажаємо всім легкої дороги до знань, цікавих уроків та наполегливості. Будьте впевнені у власних силах і нехай цей навчальний рік стане для вас роком нових можливостей, партнерства і творчого зростання.